RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Різниця між нежилим та нежитловим приміщенням


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/01/18 19:35  2694Отправить письмо > Ritsen    23/01/18 15:40Дерево
Мається на увазі приміщення яке відноститься до нежитлового фонду.

23/01/18 17:06  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ritsen    23/01/18 15:40Дерево
Тоюто, мова про різницю формулювань "нежиле" і "нежитлове"? За буквальним змістом, нежиле приміщення - це наприклад квартира, де ніхто не зареєстрований, як проживаючий. Але, на мою думку, ліцензуючий орган буде схильний ці поняття ототожнювати.

23/01/18 15:40  Ritsen   Дерево
Доброго дня в ліцензійних умовах провадження охоронної діяльності передбачається, що пункт централізованого спостереження повинен розташовуватися у нежилому приміщенні.
Питання, можна це трактувати, що в квартирі є право розташувати пункт централізованого спостереження? Так як в умовах не вказано нежитлове приміщення.
Згідно з додатком Б "Терміни та визначення понять" ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення":
Житлове приміщення - опалюване приміщення, розташоване у наземному поверсі, призначене для цілорічного проживання і яке відповідає санітарно-гігієнічним вимогам щодо мікроклімату і повітряного середовища, природного освітлення, допустимих рівнів нормованих параметрів відносно шуму, вібрації, ультразвуку та інфразвуку, електричних та електромагнітних полів та іонізованого випромінювання.
Нежитлове приміщення - приміщення в структурі житлового будинку, що не належить до житлового фонду і є самостійним об'єктом цивільно-правових відносин.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100