RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Купили приміщення - не можемо оформити права землекористування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/02/18 13:55  Konstantin_DОтправить письмо > kolos    27/02/18 11:07Дерево
Как оказалось, в нашей ситуации - аналогично.
Кстати, а зачем - "Звернулися до сільської ради за отриманням позиції про надання згоди на оформлення прав землекористування за нами, як новим власником."?
Сельсовет ведь не распорядитель земельного участка, какое согласие он может предоставлять?

Как выходите из ситуации?

Мы обратились с ходатайством дать разрешение на разработку тех.документации (по восстановлению границ).
Прождали два месяца. Ни разрешения, ни отказа.
Теперь умные люди подсказали пойти по пути, предусмотренном ч.3 ст.123 - заключить с землеустроителями договор на разработку тех.документации (без разрешения ГУ ДЗК).
После разработки подадим на утверждение.
Откажут (вероятнее всего) - пойдем в суд.

27/02/18 11:07  kolosОтправить письмо > Konstantin_D    7/02/18 21:22Дерево
Спасибо. У нас увы в том месте ОТГ не создается.

7/02/18 23:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Konstantin_D    7/02/18 21:26Дерево
пожалуйста, всегда пишите, что по ссылке.

7/02/18 21:26  Konstantin_DОтправить письмо > kolos    26/01/18 11:44Дерево
Кабінет Міністрів України
Розпорядження від 31 січня 2018 р. № 60-р
Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/02/18 21:22  Konstantin_DОтправить письмо > kolos    26/01/18 11:44Дерево
Ситуация скорее в том, что обл.управление Держгеокадастру не знает, что делать с такими земельными участками.
Сам столкнулся с подобной ситуацией, только у меня еще и договор аренды заканчивался. Поэтому до окончания срока действия договора аренды земли новый собственник отправил в обл.управлени Держгеокадастра доп.соглашение о продлении договора на новый срок и замене стороны в договоре - получил отказ и рекомендацию обращаться в общем порядке.
Обратился в общем порядке - уже два месяца не могут ответ дать.

Соседи по участку - точно с такой же ситуацией. Юрист соседей попала на приём к начальнику обл.управления Держгеокадастра, где выслушала много "приятных" слов, общий смысл которых - "мы не знаем, что делать в таких ситуациях, идите отсюда"...

П.С. Запущен процесс передачи полномочий по распоряжению такими зем.участками в объединенные тер.громады. На местах всегда вопрос проще и быстрее решался, но когда этот процесс будет действовать в полную силу - неизвестно.

7/02/18 10:08  pav-pavОтправить письмо > kolos    6/02/18 16:08Дерево
Відповім під іншим ніком. Я б подав до теперішнього розпорядника клопотання з описом ситуації і підписаний з боку орендаря проект дод. угоди про розірвання договору. Я розумію, що ситуація комічна, оскільки найбільш правильний шлях - це звертатися до суду власнику будівлі з вимогою укласти договір оренди, але з метою економії часу та коштів - можна спробувати.

6/02/18 16:08  kolosОтправить письмо > avperepichai    5/02/18 15:11Дерево
Ваша пропозиція найслушніша. Але - Ви будете сміятись - розпорядник земельної ділянки також помінявся. Дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту і має сільськоосподарське призначення (нше с.г. призначення). В момент укладення договору розпорядником такої землі була райдержадміністрація. Наразі Головне управління Держгеокадастру в області. Орендар радий здихатися договору оренди. До кого йому звертатися і що просити?

5/02/18 15:11  avperepichai > kolos    26/01/18 11:44Дерево
ст. 31 ЗУ "Про оренду землі": Договір оренди землі припиняється у разі:
...

набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій іншою особою земельній ділянці;

Тобто, право оренди попереднього орендаря припинено на підставі закону.
Але не практиці вимагають укладення договору про припинення договору оренди. Відтак, є два варіанти, знайти попереднього орендатора і укласти договір про припинення, або звернутись до суду з вимогою укласти новий договір оренди.
Можливо, Вам пощастить переконати орендодавця привівши вищевказану норму закону.

5/02/18 14:50  ЛиквидаторОтправить письмо > alexkit    5/02/18 14:13Дерево
У відповідності з вимогами ст.377 ЦКУ "до особи, яка набула право власності на житловий будинок (крім багатоквартирного), будівлю або споруду, переходить право власності, право користування на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього землевласника (землекористувача).
Розмір та кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з переходом права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, є істотними умовами договору, який передбачає набуття права власності на ці об'єкти (крім багатоквартирних будинків)."


Зазначене положення норми матеріального закону закріплює загальний принцип цілісності об'єкту нерухомості із земельною ділянкою, на якій цей об'єкт розташований.

У відповідності з вимогами ч.6 ст.120 ЗКУ "Укладення договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що пов'язане з переходом права на частину земельної ділянки, здійснюється після виділення цієї частини в окрему земельну ділянку та присвоєння їй окремого кадастрового номера."

Если эти требования закона соблюдены, то в договоре к/п должно быть указано не право оформить землепользование, а "Розмір та кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з переходом права власності на житловий будинок, будівлю або споруду".

5/02/18 14:13  alexkitОтправить письмо > kolos    26/01/18 11:44Дерево
Обычно в договоре к/п указывается про право оформить землепользование, посмотрите дог

26/01/18 16:16  Marlboro! > kolos    26/01/18 11:44Дерево
Ну для початку потрібно встановити хто колишній орендар, вийти на нього. В ідеалі отримати договір

26/01/18 11:44  kolosОтправить письмо   Дерево
Купили свинарник. Земельна ділянка за межами населеного пункту. Інше сільськогосподарське призначення. Розпорядник - Головне управління Держгеокадастру. Звернулися до сільської ради за отриманням позиції про надання згоди на оформлення прав землекористування за нами, як новим власником. Отримали відмову у зв'язку з тим, що на дану земельну ділянку є зареєстрований договір оренди земельної ділянки з старим власником свинарника, причому реєстрував ще ДЗК. В реєстрі речових прав на нерухоме майно зрозуміло цього договору нема.Що за дурна ситуація? Хто вирішував таку проблему?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100