RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Медична ліцензія. Головний лікар в штаті

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

28/01/18 07:13  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Медліцензія    27/01/18 19:15Дерево
я была невнимательна, сорри. обычный врач гос/ком учреждения может работать по совместительству.
подавайте доки. если откажут, оспорьте.

28/01/18 02:03  akn > Медліцензія    26/01/18 21:55Дерево
"при підготовіці доків сказали..."
А хто саме сказав? Хтось із посадовців органу ліцензування? Чи люди з вулиці? Я нещодавно готував доки на ліцензію зі здійснення діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних речовин, то я декілька разів звонив у відділ ліцензування Держлікслужби і морочив своїми питаннями їм голови аж допоки вони самі не розібралися в усіх тонкощах)

27/01/18 19:15  Медліцензія > ОК АКА Олюня    27/01/18 05:25Дерево
Неїхай пририівнються.Питання в тому чому простому лікарю комунального закладу,не головному, не можна працювати за сумісництвом.Заборона є тільки для головних лікарів,керівників комунально/державних закладів

27/01/18 19:13  Медліцензія > 2694    26/01/18 22:33Дерево
Ви пишите аби писати??Я запитував,де є заборона простому лікарю навіть комунального закладу працювати за сумісництвом?

27/01/18 05:25  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Медліцензія    26/01/18 21:55Дерево
комунальні прирівнюються (в окремих випадках) до державних/держбюджетних, то, краще, не експериментуйте

26/01/18 22:33  2694Отправить письмо > Медліцензія    26/01/18 21:55Дерево
Все прописано в "ліцензійних вимогах", "головним лікарем медичного закладу може бути лікар вищої категорії з сертифікатом огранізація і управління..." Такий сертифікат може отримати будь який лікар, у вашому випадку це має бути лікар вищої категорії, пройшовши відповідні курси підвищення кваліфікації. Їх до речі доведеться проходити регуляоно, здається раз на три роки.

26/01/18 21:55  Медліцензія   Дерево
При підготовці доків на медліцензію сказали що є вимога,щоб в штаті був на 0,25 головний лікар з сертифікатом-організація і управління охорони здоров'я.При чому він не має права працювати в комунальному чи державному закладі охорони здоров'я.знаю що якщо він головний лікар в комунальному закладі,то не може бути сумісником,а якщо просто лікар,то чому б і ні.Порадьте

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100