RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Перелік документів для відстрочення сплати СЗ на підтвердження скрутного матеріального стану


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/03/18 17:57  akn > akn    29/01/18 23:30Дерево
В результаті було подано:
1. Довідка з ПФ про відсутність нарахувань ЄСВ за даними перфоніфікованого обліку у 2017 р.;
2. Довідка зі служби зайнятості, що позивач не перебував на обліку і не отримував соц. допомогу у 2017 р.;
3. Інформаційну довідку від держреєстратора, що у 2017 позивач не був зареєстрований як підприємець.

Просили суд, враховуючи майновий стан позивача, відстрочити сплату судового збору до ухвалення рішення з підстав ст. 8 ЗУ "Про судовий збір", а саме через те, що розмір судового збору перевищує 5 відсотків розміру річного доходу позивача за 2017 рікю

Сьогодні отримали ухвалу про залишення без руху. Суддя зазначає, що надані позивачем докази не підтверджують в повній мірі того, що його майновий стан перешкоджає сплаті ним судового збору, а тому суд приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення клопотання про звільнення від сплати судового збору.

Звертаю увагу, що клопотання про звільнення не подавалося. Подавалося клопотання про відстрочення. Цей момент якось можна використати при обгрунтуванні апеляційної скарги на ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду?

Які ще документи можна надати суду, щоб той повірив у скрутність матеріального стану? Може декларацію за 2017 рік? Чи може взагалі зібрати довідки з усіх українських і закордонних банків, кредитних спілок і кас взаємодопомоги про відсутність депозитів?

29/01/18 23:30  akn   Дерево
В новій редакції ст.8 ЗУ "Про судовий збір" зазначено, що якщо розмір СЗ перевищує 5% від доходів позивача за попередній календарний рік, то суд має право відстрочити сплату СЗ.
Позивач взагалі не працював протягом 2017 року, допомогу по безробіттю не отримував, підприємницькою діяльністю не займався, інших офіційних доходів не мав. При цьому позивач є особою працездатного віку і досить таки здорова людина)
Планується до клопотання про відстрочення сплати СЗ додати:
- довідку з ПФУ про відсутність нарахувань заробітної плати та внесків до ПФУ;
- копію трудової книжки.
Чи достатньо цих документів?
Можливо є сенс додати довідку про те, що він не перебував в 2017 році на обліку як безробітний та не отримував допомогу від Центру зайнятості? Таку довідку взагалі то можна отримати?
Також, як варіант, можливо десь можна взяти довідку, що особа не зареєстрована як ФОП? Підозрюю, що потрібно звертатись до держреєстратора, але не впевнений, що той таку довідку взагалі може видати.
Може ще якісь документи для переконливості скрутного матеріального стану?
Буду вдячний за висловлені з цього приводу думки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100