RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Способи оформлення працівників в селянському господарстві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/01/18 10:21  kotqboxОтправить письмо > lyk    30/01/18 15:55Дерево
Я з Вами в певній мірі погоджуюся, але відповідно до статті 7 цього Закону члени особистого селянського господарства мають право укладати особисто або через уповноважену особу будь-які угоди, що не суперечать законодавству, а отже, можуть укладати трудові договори відповідно до статті 24 КЗпП з метою використання найманої праці для ведення особистого селянського господарства і виступати як роботодавці – фізичні особи.
Тобто законом прямо не заборонено укладати трудові договори. Можливо хто стикався з даним питанням на практиці. Тому що очевидно, що в багатьох селянських господарствах працюють наймані працівники, які жодним чином не оформлені. Можливо хтось на практиці легалізував їхню діяльність.

30/01/18 15:55  lyk > kotqbox    30/01/18 15:27Дерево
Особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства...
закон вважає, що для такої не підприємницької діяльності наймана праця не потрібна...

30/01/18 15:27  kotqboxОтправить письмо   Дерево
Оформлення працівників в селянське господарство.
Хто стикався з оформленням найманих працівників в селянське господарство.
Законодавство прямо не забороняє використання найманої праці в такій формі господарювання, але постанова Кабміну передбачає укладення трудових договорів фізичними особами з працівниками лише з метою отримання від них послуг (водій, кухар, і т.д.). Як оформити працівника на поле? Дякую за допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100