RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судове оскарження рішення Комісії з ДФС з питань розгляду скарг (відмова в реєстрації ПН)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/05/18 19:50  kyivlegalОтправить письмо > SkyTown    15/05/18 17:37Дерево
3. Визнання протиправною бездіяльність Державної фіскальної служби України щодо...
4. Зобов’язати Державну фіскальну службу України здійснити реєстрацію...

15/05/18 17:37  SkyTownОтправить письмо > kyivlegal    21/03/18 12:52Дерево
А если мне не пришло решение комиссии ДФС о рассмотрении жалобы, и на письмо с просьбой выслать решение не ответили, как лучше формулировать исковые требования?
-Обязать ДФС зарегистрировать НН на основании ЗУ № 2245-VIII 07.12.2017 р., поскольку срок рассмотрения жалобы прошел?

21/03/18 12:52  kyivlegalОтправить письмо > Anfisa2016    19/03/18 09:52Дерево
теоретично може, таке право вони за собою закріпили..

19/03/18 09:52  Anfisa2016Отправить письмо > Anfisa2016    16/03/18 15:09Дерево
Досить сумбурно написала, прошу вибачення. Чи може ДФС не зареєструвати ПН, після отримання рішення админ. суду із зобов"язанням зареєструвати ПН, на основі вказаної нижче норми?

16/03/18 15:09  Anfisa2016Отправить письмо > kyivlegal    16/03/18 14:59Дерево
Дякую!Підкажіть будь ласка, наразі, як практично ДФС використовує положення п.20 Порядку ведення реєстру ПН (постанова КМУ №341 від 26.04.17р.)- "в случае поступления в ГФС решение суда о регистрации или отмены регистрации НН/РК, вступившее в законную силу, такие НН/РК регистрируются после проведения проверок, определенных пунктом 12 настоящего Порядка (кроме абзаца десятого), или их регистрация отменяется. При этом датой регистрации или отмены регистрации считается день, указанный в таком решении, или день вступления в законную силу решения суда."
Тобто мене цікавить який шанс на таке продовження цієї епопеї ми маємо?

16/03/18 14:59  kyivlegalОтправить письмо > Anfisa2016    16/03/18 14:32Дерево
суд сам надсилає копію рішення до ДФС

16/03/18 14:32  Anfisa2016Отправить письмо > kyivlegal    14/03/18 13:08Дерево
Доброго дня. Можливо не зовсім по темі, але може хтось стикався, - наявне рішення адмін. суду про зобов"язання ДФС зареєструвати ПН. А які наші подальші дії, як вказане рішення після набрання законної сили має бути надане в ДФС для виконання?

14/03/18 13:08  kyivlegalОтправить письмо > kittikato    14/03/18 12:36Дерево
Для чого поновлювати строки ?
Наприклад, реальна ситуація, 19.12. отримали рішення про відмову у реєстрації ПН, оскаржили до комісії ДФС і 29.12. отримали рішення комісії про відмову у задоволенні скарги.

Ч.4 ст.122 КАСУ - Якщо законом передбачена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, або законом визначена обов’язковість досудового порядку вирішення спору, то для звернення до адміністративного суду встановлюється тримісячний строк, який обчислюється з дня вручення позивачу рішення за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб’єкта владних повноважень.

Маємо 3 місяці...чи не так ?

14/03/18 12:36  kittikatoОтправить письмо > kyivlegal    14/03/18 12:27Дерево
Комісія ДФС і так розглядає скарги на РІшення про відмову у реєстрації ПН/РК.
Тобто, або ви отримуєте відомості щодо відмови у реєстрації ПН (квитанції у МЕДОК) та оскаржуєте їх до суду протягом 1095,
або ви оскаржуєте рішення податкової до ДФС, отримуєте рішення комісії та подаєте скаргу до суду протягом 30 днів з моменту отримання відповіді.
У разі пропуску строку для суд.оскарження - вже треба керуватись КАСУ для пошуку обхідних шляхів (поновлення строку оскарження).

14/03/18 12:27  kyivlegalОтправить письмо > kittikato    14/03/18 12:20Дерево
Тобто, якщо після отримання рішення Комісії з ДФС з питань розгляду СКАРГ минуло більше 30 днів, саме Рішення про відмову зареєструвати ПН, окремо, вже не оскаржити ?

14/03/18 12:20  kittikatoОтправить письмо > Алекс Кох    12/03/18 11:21Дерево
Підсумок такий, що: 1) за відсутності процедури адмін.оскарження (тобто до ДФС) - термін подання скарги до суду становить 1095 днів;
2) за наявності спору з податковою (адмін.порядок оскарження) - термін подання скарги до суду складає 30 днів.
*читайте ПКУ повністю, а не частинами.

13/03/18 12:44  stopdfs > Vika IVA    30/01/18 16:46Дерево
А чому оскаржується Рішення Комісії з питань розгляду скарг, а не Рішення про відмову зареєструвати ПН ?

12/03/18 11:21  Алекс КохОтправить письмо > Алекс Кох    12/03/18 11:20Дерево
Підсумок: на цей час термін оскарження в адміністративному суді будь-якого рішення ДФС - 1095 днів.

12/03/18 11:20  Алекс КохОтправить письмо > kittikato    6/02/18 11:56Дерево
Шановні, ну читайте же КАСУ повністю, а не частинами. Згідно п. 3 ст. 122: "3. Для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів."
Таким чином, є відсилання до спец. Закону - ПКУ.
В ПКУ п. 18 ст. 56: "З урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення - рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення."
Ст. 102 ПКУ - 1095 днів.
Роз'яснення в листі ВАСУ від 10.02.2011 р. N 203/11/13-11 (при різних термінах в п. 56.18 та 56.19, тлумачиться на користь платника податків відповідно п. 4.1.4 ПКУ, тобто береться більший термін - 1095 днів).
Підсумок: на цей час термін

6/02/18 11:56  kittikatoОтправить письмо > Vika IVA    6/02/18 10:44Дерево
Місяць. У спорах з податковою першочергово необхідно керуватися положеннями Податкового кодексу, а уж потім - КАСУ .
ст. 56.19. ПК України стверджує, що за наявності процедури адмін.оскарження ППР/рішення податкової, платник може подати скаргу до суду протягом місяця.
ст. 56.18 ПКУ зазначає, що якщо адмін.оскарження не було - то платник може оскаржити ППР/будь-яке рішення органу до суду протягом 1095 днів.
Проте, враховуючи Вашу ситуацію - слід зазначити, що ст. 56.23. ПКУ зазначає окремий порядок оскарження відмови у реєстраціїї ПН : передбачає процедуру адмін.оскарження.
При цьому, якщо Ви пропустили строки для адмін.оскарження - то законодаство не забороняє йти одразу до суду)) це Ваше право. І по строкам його реалізації я вже описала .

6/02/18 10:44  Vika IVAОтправить письмо > kittikato    2/02/18 15:52Дерево
ст. 122 КАСУ
4. Якщо законом передбачена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, або законом визначена обов’язковість досудового порядку вирішення спору, то для звернення до адміністративного суду встановлюється тримісячний строк, який обчислюється з дня вручення позивачу рішення за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб’єкта владних повноважень.
Який же строк вірний? Місяць чи три ((

2/02/18 15:52  kittikatoОтправить письмо > Vika IVA    30/01/18 16:46Дерево
Строк на оскарження до суду, якщо до цього передувала процедура адмін.оскарження (до ДФС України), складає - 30 днів з моменту отримання платником податків рішення.
Спори з податковою давно прирівняні до спорів майнового характеру. Отже, суд.збір буде в розмірі 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (сума береться з ПН, по яким зупинено реєстрацію).

30/01/18 16:46  Vika IVAОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, в які строки необхідно встигнути подати позов на рішення Комісії з ДФС з питань розгляду скарг. ДФС було зупинено реєстрацію ПН. Підприємство подало повідомлення та документи. ДФС відмовлено в реєстрації. В 10ти денний строк подано скаргу. На днях отримано Рішення Комісії з питань розгляду скарг про залишення скарги без задоволення. В який строк необхідно подати позов? Судовий збір як за немайнову вимогу? Завчасно вдячна за допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100