RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обмін квартирами - незареєстровані частки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/01/18 11:42  Sem100 > atl6    31/01/18 09:12Дерево
наследство, что оформлялось у нотариуса, можно переформатировать(всеми наследниками) через внесение изменений в свидетельство о наследстве(определить в натуре)
тому кто зарег. ПС нужно будет внести изменения в реестр прав на основнии нового свидетельства /скорее всего придется зарег.заново- зависит от "продвинутости" регистратора/

31/01/18 09:12  atl6   Дерево
Добрий день.
Ситуація така: після смерті спадкодавця спадкоємці розділили між собою в порядку спадкування нерухоме майно. Пізніше за судовим позовом і рішенням суду було виділено ще половину належного спадкодавцеві майна (зі спільного майна подружжя) - і теж розділено між спадкоємцями. При цьому один спадкоємець свою частку у квартирі зареєстрував, решта - ні. Так само не реєструвалися нічиї частки на ТОВ (не проводилися збори, не ухвалювалася нова редакція статуту), на автомобіль.
Зараз сторони дійшли компромісу і хочуть провести обмін майном (частками). Підкажіть, будь ласка, для того, щоб провести такий обмін, необхідно реєструвати частки в усьому нерухомому/майні (незареєстровані частки у квартирі, ТОВ, автомобілі), чи відповідних рішень судів і свідоцтв нотаріусів, які підтверджують перехід права власності, буде досить, щоб провести правочинний обмін?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100