RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обов'язковість кошторису у будівництві приватної будівлі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/02/18 13:15  Сергій ЦЦ > Николай В    31/01/18 12:20Дерево
З однієї сторони, нібито кошторис є обов’язковим, згідно зі абз.1 ст.877 ЦК України
1. Підрядник зобов'язаний здійснювати будівництво та пов'язані з ним будівельні роботи відповідно до проектної документації, що визначає обсяг і зміст робіт та інші вимоги, які ставляться до робіт та до кошторису, що визначає ціну робіт.
У той же час, згідно з абз.2-м цієї ж статті
Підрядник зобов'язаний виконати усі роботи, визначені у проектній документації та в кошторисі (проектно-кошторисній документації), якщо інше не встановлено договором будівельного підряду.
Якщо це застереження стосується сам можливості відсутності кошторису.
У той же час згідно з ч.1 ст.318 ГК України
1. За договором підряду на капітальне будівництво одна сторона (підрядник) зобов'язується своїми силами і засобами на замовлення другої сторони (замовника) побудувати і здати замовникові у встановлений строк визначений договором об'єкт відповідно до проектно-кошторисної документації або виконати зумовлені договором будівельні та інші роботи, а замовник зобов'язується передати підряднику затверджену проектно-кошторисну документацію, надати йому будівельний майданчик, прийняти закінчені будівництвом об'єкти і оплатити їх,
Виходить, що такий кошторис замовник будівництва повинен мати.

1/02/18 07:24  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Николай В    31/01/18 15:03Дерево
Якщо питання лише в цьому, то з огляду на закони Паркінсона і здорового глузду, а також перевагу "їхати" над "шашечками", я би Вам радив намалювати лівою п"ятою, як то кажуть, хоча б частково схржий на правду кошторис. Заплатіть пару гривень фахівцю, і не беріть дурного в голову, і важкого в руки. В Вашій ситуації дешевше обійдеться кошторис, ніж адвокат.

31/01/18 22:29  Николай ВОтправить письмо > Николай В    31/01/18 12:20Дерево
Вже сплатили цю пайову участь без кошторису, ще до 31 грудня 2017 року, та ще й з понижуючим коефіцієнтом 0,5 який діяв лише до 31 грудня 2017 року у м.Києві, тому не було коли думати про кошторис, до речі кошторис можна було б використати за умови наявності експертизи проектно-кошторисної документації, принаймні таку вимогу заявляють в КМДА, як це передбачено порядком Київради про сплату пайової участі у м.Києві, що досить накладно, отже всі нижче викладені аргументи не для нас, нам потрібна норма у відповідності до якої цей кошторис у нашому випадку не є обов’язковим, ми не змогли найти такої норми або хоча б якогось роз’яснення.

31/01/18 15:17  vitaliymatveyОтправить письмо > Николай В    31/01/18 15:03Дерево
Можливо виникне необхідність укладення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту з органом місцевого самоврядування (знову ж таки зележить від характеристики об'єкта що будується, його площі, тощо) і тоді кошторис потрібен, оскільки розмір пайової участі розраховується у відсотковому значенні від кошторисної вартості будівництва

31/01/18 15:03  Николай ВОтправить письмо > Евгений Осычнюк    31/01/18 12:35Дерево
Ні, суперечок не має, необхідно подати декларацію про введення об’єкта в експлуатацію, а в іній, в одній із позицій згадується кошторис, от і думаємо залишити це місце не заповненим, адже кошторис не складався, не хочемо писати неправду, що він нібито є, але виникло питання чи не поврне арухбудконтроль декларацію, якщо у ній будуть відсутні данні про вартість кошторису, ми лише вказали у декларації вартість самого об'єкта як основних засобів, в ній є така позиція. Отже на що послатися, на яку норму, якщо виникне таке питання?

31/01/18 12:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Николай В    31/01/18 12:20Дерево
Кошторис бажано написати, щоб мінімізувати суперечки с підрядником. За законом це не обов"язково.

31/01/18 12:20  Николай ВОтправить письмо   Дерево
Маємо намір збудувати нежитлове приміщення - склад для власних господарських потреб, одноповерховий, за власні кошти, не за бюджетні, виникло питання чи є обов'язковим наявність у цьому випадку кошторису, будівництво буде здійснюватися за фактичними витратами сторонньою організацією підрядником.
Може хто переймався цим питанням прошу поділитися думкою.
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100