RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спадкування земельних ділянок


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/02/18 18:10  Marlboro! > Надія Григорівна    3/02/18 18:05Дерево
На форумі я приймаю участь безкоштовно)

3/02/18 18:05  Надія Григорівна > Marlboro!    3/02/18 18:03Дерево
Дякую Вам! Ви справжній профі!
Можна до Вас в подальшому звертатися за платними консультаціями?

3/02/18 18:03  Marlboro! > Надія Григорівна    3/02/18 17:52Дерево
Ну, наприклад, укласти заднім числом угоду про визнання з боку ТОВ боргу на користь спадкоємця. Або в будь-який інший спосіб перервати позовну давність, пункт 4.4.1 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

3/02/18 17:52  Надія Григорівна > Marlboro!    3/02/18 17:44Дерево
виходить що бухгалтер права, а що ж в такому разі робити?
перевірка визнає доходом підприємства орендну плату, виплачувати підстав не буде, а орендар не схоче укладати договір оренди...

3/02/18 17:44  Marlboro! > Надія Григорівна    3/02/18 17:28Дерево
Так, позовна давність.
Щодо податкової, то вона всю орендну плату поза позовною давністю може визнати доходом підприємства (безнадійна кредиторська заборгованість).

Але в цивільному аспекті сплив позовної давності в таких умовах є не очевидним і залежить від ряду обставин. Він міг як сплисти, так і не сплисти.

3/02/18 17:28  Надія Григорівна > Marlboro!    3/02/18 17:23Дерево
дякую, а поза трьома роками, це бо строк позовної давності?
бо деякі бухгалтер каже, що якщо перевірка буде податкова, то буде проблема у ТОВ з тим що не виплачена орендна плата і з тим що договір не переоформлений

3/02/18 17:23  Marlboro! > Надія Григорівна    3/02/18 17:15Дерево
1) Так.
2) Так, але формально тільки після отримання свідоцтва про спадщину.
3) За період останніх трьох років підстав не виплачувати немає. Що стосується період поза трьома роками питання може бути спірне.

3/02/18 17:15  Надія Григорівна   Дерево
Прошу допомогти.
Зем. ділянка с/г призначення належала бабці (колишні паї).
По договору оренди вона була передані ТОВ в користування.
Після його смерті земельні ділянки успадкував син - Б (він звернувся до нотаріуса після 6 міс, але в нього досі нема свідоцтва про право на спадщину).
Договір оренди не переуклав на себе.
За весь час, з дати смерті бабці і по сьогодні, пройшло 3 роки, нараховується орендна плата, але не виплачується.

Питання:
1) чи законно користується ТОВ зем. ділянкою з дня смерті бабці?
2) чи має право ТОВ виплачувати орендну плату сину?
3) чи може ТОВ законно не виплачувати орендну плату сину, бо вже пройшло 3 роки з смерті?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100