RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можна оскаржити ППР винадне за наслідками рішення ДФС України про результати розгляду скарги?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/02/18 16:00  vaskivanОтправить письмо > Ера)    7/02/18 15:25Дерево
Можна, бо ППР приймається нижчестоячим органом. Ви не оскаржуєте рішення ДФС за результатами розгляду скарги, а повторні ППР.
Але по суті дану скаргу ДФС не буде розглядати. Дадуть відписку, що дане питання вже розглянуто в адмін.порядку.
Тому подача скарги на такі ППР - втрата часу.

7/02/18 15:25  Ера) > vaskivan    6/02/18 15:14Дерево
Я мала на увазі чи можливо оскаржити повторні ППР знову до ДФС, в адмін порядку. В ППР вказано що можна. Однак ПК говорить, що рішення ДФС України не оскаржується в адмін порядку. Хоча ППР видає місцевий орган фіскальної служби. Тобто формально оскаржується ППР контролюючого органу нижчого рівня

6/02/18 15:14  vaskivanОтправить письмо > Ера)    5/02/18 15:14Дерево
Вище ДФС немає "структури", тому оскаржувати бажано вже в судовому порядку.
Хоча я подавав скарги на повторні ППР до ДФС України. Вони відписувались, що питання розглянуто в попередній раз.
Це на випадок, якщо треба потягнути час з судовим оскарженням або підготовкою позову.

5/02/18 16:47  Marlboro! > Ера)    5/02/18 15:14Дерево
До суду можна оскаржити незалежно від того, що всередині написано.
ПКУ це питання і не повинен регулювати, не шукайте там.

5/02/18 15:14  Ера) > вилы    5/02/18 14:29Дерево
Мене збиває те, що в повторній ППР вказано, що підлягає оскарженню до вищестоящого органу.

5/02/18 14:29  вилы > Ера)    5/02/18 14:25Дерево
в судебном порядке

5/02/18 14:25  Ера)   Дерево
Рішенням ДФС України частково скасовано ППР винесені за результатами перевірки. Чи можливо оскаржити нові ППР видані за результатами рішення про розгляд скарги? Не знайшла відповіді в ПКУ(

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100