RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проведення громадських слухань

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/02/18 14:49  itr.23Отправить письмо   Дерево
Доброго дня шановні колеги.
Пошукав на форумі питання щодо проведення громадських слухань у м. Києві, інформація за 2006-2008 роки.
У нас буде будівництво.
В Постанові №555 та ЗУ "Про регулюв.містобуд.діяльності" наче і висвітлений порядок, однак не зовсім зрозумілий.
Хто розуміє питання скликання та проведення слухань, чи правильно я зрозумів порядок?

Наші дії як забудовника:
1. Заявка забудовника на проведення громадських слухань.
2. Виконавчий орган міської ради (КМДА) впродовж 14 днів публікує рішення щодо проведення громадських слухань у ЗМІ та на своєму сайті.
3. Виконавчий орган міської ради (КМДА) здійснює оприлюднення розроблених проектів містобудівної документації не пізніш як у місячний строк з дня їх подання розробником до виконавчого органу міської ради.
4. Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.
5. Подання пропозицій громадськості. (повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.).
6. Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації.

З документів, як я зрозумів, має бути Протокол громадських слухань, список учасників слухань, лист-повідомлення про те що слухання проведені і надіслано це все до КМР.
Можливо хто в мережі знаходив свіжі публікації, буду вдячний.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100