RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Цікава помилка у державному акті на право власності на землю!

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/02/18 09:59  gorodok511Отправить письмо   Дерево
Доброго дня! Ось маю таку юридичну загадку. Особа 1 звернулась до сільради, із заявою, з приводу безоплатного надання їй земельної ділянки – «города», який біля її житлового будинку, і яким вказана особа користується вже тривалий час (кілька десятиліть). Дозвіл на виготовлення ТД сільська рада надала, але під час виготовлення ТД, землевпорядна організація заявила, що дана ділянка вже «приватизована» іншою особою. Виявилось, що Особа 2 приватизовуючи земельну ділянку під власним домоволодінням, і власний город фактично приватизував (помилково) вищевказану земельну ділянку (город), яка перебувала у тривалому фактичному користуванні Особа 1 . В свою чергу сільрада, офіційно (письмово) визнає допущену помилку, але Особа 2 нині покійний, спадкоємців у останнього немає. Отже ми маємо Державний акт, виданий на ім’я покійного Особа 2, про передачу у власність ЗД яка перебувала у фактичному користуванні Особа 1 (до речі адреса ЗД в акті вказана як адреса проживання покійного Особа 2). Як на мій погляд у даній ситуації єдиний ефективний вихід, це за заявою сільради визнати спадщину відумерлою, таким чином дана ЗД перейде у власність сільради, а потім на загальних підставах така може бути безоплатно надана Особа 1. Який на Ваш погляд іще існує правовий вихід із ситуації що склалася? Я вважаю, що Особа 1, суто як позивач, не має можливості вирішити дане питання у судовому порядку тому як тут не має «порушення її права». Заздалегідь вдячний!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100