RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оплата акцій АТ майновими правами


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/02/18 17:02  GoGoОтправить письмо > Alex93    15/02/18 13:40Дерево
я описал как будет трактоваться налоговой - "акціонер бажає розрахуватися за випущенні товариством акції правом вимоги за договором поворотної фінансової допомоги"...
одно дело это акт взаиморасчета по однородным вымогам.. другое дело попытка налоговой трактовать как бартер неравнозначные операции..
по отдельности и с прогонкой средств или актом взаимозачета проблем нет..
но напрямую это аналогия внесения векселя в уставной фонд..
как на это отреагирует налоговая и что подложить под отчет о размещении в контесте оплаты - большой вопрос.

15/02/18 13:40  Alex93Отправить письмо > GoGo    13/02/18 12:22Дерево
використання для формування статутного капіталу залучених коштів заборонена..

Відповідно до статті 23 ЗУ "Про акціонерні товариства" у разі розміщення акціонерним товариством цінних паперів їх оплата здійснюється грошовими коштами або за згодою між товариством та інвестором - майновими правами, немайновими правами, що мають грошову вартість, цінними паперами (крім боргових емісійних цінних паперів, емітентом яких є набувач, та векселів, за винятком державних облігацій, які обмінюються на акції Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та акціонерного товариства "Укргідроенерго" у випадках, передбачених законом), іншим майном. Статутом акціонерного товариства можуть встановлюватися й інші обмеження щодо форм оплати цінних паперів. Товариство не може встановлювати обмеження або заборону на оплату цінних паперів грошовими коштами. Відповідно до порядку збільшення статутного капіталу цей Порядок визначає, що може здійснюватись переведення грошових зобов’язань в акції товариства шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості (крім банків). Тому, яка інує заборона та те щоб АТ здійснило емісію ЦП для погашення зобовязань по фіндопомозі перед акціонерам ? та на яких правових підставах така операція оподатковується ПДВ ?

13/02/18 12:22  GoGoОтправить письмо > Alex93    6/02/18 11:28Дерево
сама по собі операція з купівлі продажу прав вимоги не оподатковується пдв

13/02/18 12:22  GoGoОтправить письмо > Alex93    6/02/18 11:28Дерево
використання для формування статутного капіталу залучених коштів заборонена... майнові права та інші активи що можуть бути оцінені - можуть бути внесені у статутний фонд - операцію буде оподатковано ПДВ..
якщо у вас там гуляють якісь вимоги то краще зробити прогонку грошовими коштами по кругу щоб зробиті бодай якійсь пристойний вигляд..

6/02/18 11:28  Alex93Отправить письмо > Alex93    6/02/18 11:10Дерево
up

6/02/18 11:10  Alex93Отправить письмо   Дерево
Уявімо ситуацію якщо, АТ, як емітент цінних паперів, здійснив додаткову емісію цінних паперів шляхом розміщення простих іменних акцій номінальною вартістю. При цьому, товариство дозволило (шляхом зазначення про це в статуті) акціонерам здійснити оплату акцій майновими правами, немайновими правами, що мають грошову вартість, цінними паперами.
Одним із акціонерів була внесена фінансова допомога, строк повернення якої вже настав, але товариство на знайшло фінансових ресурсів повернути внесені кошти за договором і акціонер бажає розрахуватися за випущенні товариством акції правом вимоги за договором поворотної фінансової допомоги.
У зв’язку з цим виникають наступні запитання:
Чи підлягає оподаткуванню ПДВ операція з оплати акції вимогою за договором поворотної фінансової допомоги ?
Чи може бути віднесено до доходу товариства припинення зобов’язання за договором поворотної фінансової допомоги поєднанням в одній особі кредитора і боржника ? При цьому, звертаємо увагу, що право вимоги за договором поворотної фінансової допомоги внесено в рахунок оплати акцій акціонерного товарова при додатковій емісії ?
Які податкові наслідки для фізичної особи акціонера, що передав право вимоги в рахунок оплати акцій акціонерного товариства ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100