RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи будуть негативні наслідки при безоплатному договорі послуг між родичами?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/05/18 10:53  stladyОтправить письмо > альт    8/05/18 21:36Дерево
Законодатель таким образом принуждает ФОПа иметь документы на приобретенные товары и услуги. Нет документов - значит включат в доход.

9/05/18 03:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > альт    8/05/18 17:45Дерево
никаких символов слитно со ссылкой

8/05/18 21:36  альт > stlady    8/05/18 19:30Дерево
"Згідно з п. 292.3 ст. 292 ПКУ до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг)."
Меня смущает, что подаренные ФОПу товары и услуги являются доходом единищику,а с деньгами однозначного ответа я найти не могу

8/05/18 19:30  stladyОтправить письмо > альт    8/05/18 17:45Дерево
И что Вы этим опусом хотели сказать?
"При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності."
Т.е. эти доходы не имеют никакого отношения к доходу ФОПа-единоналожника и облагаются по общему правилу.

8/05/18 17:45  альт > stlady    3/05/18 11:58Дерево
Лист ГУ ДФС у м. Києві від 27.04.2016 № 9900/26/26-15-12-05-11Розділ: Консультації для юридичних осіб
Пунктом 292.1 статті 292 ПКУ визначено, що доходом фізичної особи – підприємця платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

Згідно з п. 292.3 ст. 292 ПКУ до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).

Безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку.

Слід зазначити, що відповідно до ст. 632 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV зі змінами та доповненнями, якщо ціна у договорі не встановлена і не може бути визначена виходячи з його умов, вона визначається виходячи із звичайних цін, що склалися на аналогічні товари, роботи або послуги на момент укладення договору.

З огляду на зазначене, до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг) з урахуванням звичайних цін. При цьому звичайні ціни визначаються відповідно до положень п.п.14.1.71 п.14.1 ст.14 ПКУ.

Аналогічні роз’яснення з зазначеного питання розміщені на офіційному WEB-сайті ДФС України [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] в рубриці «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», категорія: 107 «Єдиний податок для фізичних осіб – підприємців».

Слід зазначити, що ст. 36 ПКУ визначено, що платники податку зобов’язані самостійно декларувати свої податкові зобов’язання та визначати відповідність проведення ними операцій.

3/05/18 11:58  stladyОтправить письмо > альт    2/05/18 16:54Дерево
Ви щось плутаєте. Підприємницька діяльність на єдиному податку - це гроші, які отримані ФОПом за продаж товарів, робіт, послуг. Почитайте, що у Вас написано у реєстраційних документах. От саме гроші від того, що там написано, обкладаються єдиним податком. Все інше - 18%.

2/05/18 16:54  альт > stlady    1/05/18 10:08Дерево
Але ж товари і послуги, отримані ФОП на єд.податку обкладаються єд.податком, тобто ніби підприємницька діяльність...

1/05/18 10:08  stladyОтправить письмо > альт    30/04/18 18:17Дерево
Звісно, на загальних підставах. Подарунок - це не підприємницька діяльність.

30/04/18 18:17  альт > Marlboro!    16/02/18 16:27Дерево
А гроші, отримані у подарунок ФОПом на єдиному податку, оподатковуються як дохід єдинника чи платиться ПДФО на загальних підставах?
Дякую

16/02/18 20:31  альт > Marlboro!    16/02/18 20:01Дерево
Дякую!

16/02/18 20:01  Marlboro! > альт    16/02/18 19:40Дерево
Також ви цитуєте не актуальну версію частини 6 яка зараз звучить:

"174.6. Об’єкти дарування, зазначені в пункті 174.1 цієї статті, подаровані платнику податку іншою фізичною особою, оподатковуються згідно з правилами, встановленими цим розділом для оподаткування спадщини."

16/02/18 20:00  Marlboro! > альт    16/02/18 19:40Дерево
В частині 1 цієї статті вказано що саме мається на увазі під "Об'єкти спадщини". В цьому переліку немає "послуг" - та в принципі їх там і не може бути, позаяк послуги не можуть бути успадковані.

Не всі дарунки між родичами відповідно рівня споріднення оподатковуються за нульовою ставкою - тільки ті, які підпадають під ч.1 ст.174

16/02/18 19:40  альт > Marlboro!    16/02/18 17:01Дерево
174.6. Оподаткування доходу, отриманого платником податку як дарунок (або в результаті укладення договору дарування) від фізичних осіб.
Кошти, майно, майнові чи немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються згідно з правилами, встановленими цим розділом для оподаткування спадщини.
174.2. Об'єкти спадщини оподатковуються:
174.2.1. за нульовою ставкою:
а) вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення;

16/02/18 17:01  Marlboro! > альт    16/02/18 16:53Дерево
Ні, перечитайте статтю 174

16/02/18 16:53  альт > Marlboro!    16/02/18 16:27Дерево
А хіба подарунок члену першого ступеню споріднення не за нульовою ставкою оподатковуються?

16/02/18 16:27  Marlboro! > альт    7/02/18 17:14Дерево
Дохід у вигляді безоплатно отриманих послуг оподатковується на звичайних умовах (ПДФО+ВЗ+ЄСВ чи єдиний податок).

16/02/18 13:58  альт > альт    7/02/18 17:14Дерево
ап

7/02/18 17:14  альт > rommkopf    7/02/18 16:52Дерево
Ну, типу, ФОП отримує в подарунок вартість послуг. Чи не виникає в нього ПДФО. А послуги надаються у тісній взаємодії з клієнтом і необхідно пояснити останньому (а може й кому з перевіряючих), чому не ФОП надає сам послуги

7/02/18 16:52  rommkopf > альт    7/02/18 11:45Дерево
А в чому сакральний смисл відображати факт залучення третьої особи? Тим більше, на безоплатній основі.

7/02/18 11:45  альт   Дерево
ФОП уклав договір надання послуг. За договором він має право залучати 3-х осіб. Для виконання своїх зобов.язань ФОП залучає сина. Формально необхідно укласти договір між ФОП та його сином. Чи будуть негативні наслідки при такому безоплатному договорі?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100