RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як змінити площу приміщення (будинку) в документах без проектів і введень в експлуатацію


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/02/18 00:04  toor > toor    8/02/18 18:19Дерево
Підкажіть хто може вирішити дану проблему.

8/02/18 18:19  toor > 2694    8/02/18 12:30Дерево
Тобто бті робялть обміри я прихлджу з цим планом до реєстратора і що він робить далі? видає нове право власності з корективою площі, чи просто його змінює в реєстрі і робить витяг?

8/02/18 12:30  2694Отправить письмо > toor    7/02/18 23:26Дерево
Можна спробувати зробити обмір приміщення і подати до реестраційної служби новий план приміщень з новим метражем. Реєстратор в принципі має орієнтуватись на план приміщення поданий при інвентаризації, особливо коли йдеться про стару забудівлю. Був в мене випадок. При продажу нежитлового приміщення держ.реєстратор змінив площу приміщення в реєстрі на меньшу, бо внаслідок встановлення гіпсокртонних перетинок інвентаризація бті показала меньшу площу. Якщо відмовлять, тоді тільки в суд, встановлювати "істину по факту", але теж потрібно буде робити новий обмір приміщень. І ще: державна бті при заключенні договору бере з вас лише аванс, отож реальна сумма буде вдвічі більше. Обмірщик теж буде наматись з вас взяти грошей, але фактично він на фінальну ціну не впливає, отож грошей йому давати сенсу нема. Можна найняти недержавну бті, але до державної у судах більше довіри. Приблизно так.

7/02/18 23:26  toor   Дерево
8 років тому купив нежитлове приміщення 1963р. побудови зараз виявив що площа не відповіда
є інвент. справі бті в підвалі одна кімната відсутня перегородки та двері вказано не вірно, також забули вказати балкон.
Підкажіть яким методом можна внести зміни в інвент справу і право власності без великої катавасії з початком будівельних робіт яких там фактично і не буде?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100