RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Де отримати копію проекту землеустрою щодо відведення землі, якщо в держгеокадастрі він відсутній?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/02/18 13:02  Marani > Elisa)    9/02/18 11:44Дерево
В налоговой попробуйте узнать. Сообщите им кадастровий номер, может у них остались справки о НДО еще тех лет, можно что то и найдете.

9/02/18 11:44  Elisa) > Elisa)    9/02/18 11:42Дерево
Земля виділена в санітарній зоні підприємтсва, тому є необхідність, визнавати незаконним її виділення

9/02/18 11:42  Elisa) > 2694    9/02/18 11:23Дерево
Потрібно проект первинного виділення землі. Проблема у тому, що власник землі змінювався. І дізнатись прізвище першого власника нереально. Тому і рішення знайти неможливо, так як в рішенні с/рада вказує тільки прізвище і площу землі. А ділянок із таким же розміром виділялось багато. Є тільки кадастровий номер землі і прізвище теперішнього власника

9/02/18 11:23  2694Отправить письмо > Elisa)    9/02/18 11:13Дерево
Якісь підтверджуючі документи про відвід землі є? Рішення ради про відведення? Договір з геокадстром про виготовлення тех.документації, квитанції про сплати і.т.д.? А щодо архіву, то проєкт міг не зберегтись, є певні строки зберігання. А от рішення місцевого органу самоврядування, на підстіві якого проводиться розробка проекту, може бути в архіві того району

9/02/18 11:13  Elisa)   Дерево
Добрий день шановні спеціалісти! Дайте будь-ласка пораду з наступного питання: У 2002 році відводилась земельна ділянка. Зараз є необхідність отримати копію проекту землеустрою. Йде судовий спір з власником цієї земельної ділянки.
Звернулись до відділу геокадастру із адвокатським запитом про надання копії проекту. Відповідь - проект відсутній. І все-без пояснень. Усно надані пояснення, що організація яка розробляла цей проект не передала його в архів.
Питання: Чи можна знайти цей проект ще десь, якщо ми не знаємо землевпорядника, а власник не зацікавлений нам його надавати.
Наскільки я памятаю, то в ті часи, для реєстрації подавалось 2 примірника проекта і один з ник мав би залишитись в архіва геокадастру. Чи я права?
Може порадите ще якісь варіанти? Від цього залежить робота підприємтва.Дякую)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100