RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Догляд за матірью


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/18 09:10  KsenijaОтправить письмо > svetik.k    10/02/18 02:12Дерево
бабушка где зарегистрирована?

11/02/18 09:17  Старі діти > svetik.k    10/02/18 02:12Дерево
Почитайте главу 17 Сімейного кодексу. З однієї сторони, повнолітні діти зобовязані утримувати своїх непрацездатних батьків, які потребують матеріальної допомоги. З іншої сторони, у випадку невиконання дітьми такого обов"язку можливо лише стягнення аліментів.
До того ж, бабуся, мабуть же, за згодою власників житла, тривалий час, проживає у житлі доньки (чи онуки), набула право користування і має право користування цим житлом як член сім"ї власника. Ніякий суд її до іншого родича не виселить. Бабуся, повнолітня особа, і самостійно має право вирішувати, де їй проживати. Неможливо зобов"язати сина забрати до себе матір. За певних умов, можливо лише стягнення з сина аліментів на користь матері. Та обставина, що донька, з якою проживає матір, інвалід, на право проживання бабусі у доньки - не впливає. Це може впливати лише на розмір аліментів, на які бабуся може мати право (від доньки).
Не всі ситуації в житті регулюються законом. Ваша саме з таких.

10/02/18 02:12  svetik.k   Дерево
Доброго дня. Допоможіть вирішити наступне питання
У бабусі-пенсіонерки є син і донька. Бабуся після смерті діда переїжджає жити до доньки, яка живе з донькою (бабусиною онукою). Жили спокійно поки бабуся не продала дім, в якому вони жили з дідом, а гроші подарувала онуці (донці сина). Почалися суперечки і скандали, бабця визиває поліцію і розказує, що її хочуть вбить, але при цьому переїжджати до сина чи другої онуки не хоче. Чи можливо, керуючись законом, зобов'язати сина забрати до себе бабусю (свою маму)? Слід зауважити, що бабусина донька - інвалід внаслідок психічного розладу і догляд за нею здійснює донька.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100