RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розірвання договору після внесення авансу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/18 14:01  Marlboro! > Sap369    12/02/18 13:50Дерево
Тоді це рівнозначно тому, що договір і не укладений - якщо уповноважені особи Вашого підприємства не вчиняли дій які можуть бути оцінені як схвалення договору.

Однією з дій, яка є схваленням, є сплата коштів. Тому треба ретельно оцінити призначення платежу, зміст платіжки (хто вказаний платником) і повноваження особи, яка фактично платила. Якщо повноважень немає, то договір неукладений, можете ініціювати переговори по укладенню "правильного" договору.

12/02/18 14:00  KsenijaОтправить письмо > Sap369    12/02/18 13:50Дерево
о получении аванса какой-то документ они выдали?

12/02/18 13:50  Sap369 > Marlboro!    11/02/18 20:37Дерево
Спасибі Вам!) Я сама з себе давно так не сміялась))) Ось що роблять з людиною недосип та робота у вихідний) Насправді, у мене не так уже все погано з російською, чесно)
Раніше по роботі не стикалась з юридичними темами, тому завдяки Вам і Sub Zero перечитала багато нової для себе інформації. Дякую. Якщо опиратись на цю інформація, даний документ дійсно можна вважати прийнятою офертою.
У контрагента знаходиться лише другий екземпляр цього договору, більш ніяких документів ми не надавали. Письмових підтверджень повноважень у нашого працівника не було. Він був присутній при першій зустрічі нашого директора з менеджерами фірми, на якій основні умови договору були просто проговорені в усній формі, але саме в день укладення договору директор не зміг поїхати, тому відправили представника одного.

11/02/18 20:37  Marlboro! > Sap369    11/02/18 16:18Дерево
Якщо "комерчиское предложение" містить всі умови які вимагаються до такого типу договорів, то вона являється офертою, а підпис - акцептом. Відповідно, договір фактично укладений.
А яким чином підтверджені повноваження людини яка підписувала пропозицію і платила гроші? У контрагента залишились якісь документи?

11/02/18 19:27  Sub ZeroОтправить письмо > Sap369    11/02/18 16:18Дерево
Ну тогда можно требовать возврата аванса на том основании, что договор не заключен, обязанности не возникли.
В случае неудовлетворения требования есть перспектива судиться по возврату безосновательно приобретенных поставщиком денег.

11/02/18 16:18  Sap369 > Sub Zero    10/02/18 21:48Дерево
Здравствуйте!
А если и договора как такового нет, а есть только комерчиское предложение с перечнем товаров и с подписью про согласие с его условиями и суммой аванса?

10/02/18 21:48  Sub ZeroОтправить письмо > Sap369    10/02/18 20:14Дерево
Нужно читать договор. Ну и устно поговорить с поставщиком, возможно они там где-то ошиблись и все нормально разрешится.

10/02/18 20:14  Sap369   Дерево
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, що можна зробити в такій ситуації
Ми відкриваємо ресторан і домовились про співпрацю з фірмою-постачальником кухонного обладнання. Оскільки практично весь товар іноземний, вартість його відповідно була в євро. Але у висланій нам комерційній пропозиції вартість перерахували в грн по курсу на поточну дату, а також пообіцяли оформити знижку за оптове замовлення.
На укладення договору і внесення авансового платежу поїхала людина, яка не дуже орієнтувалась в тій ситуації та цінах, тому просто підписалась під документом та віддала кошти. Уже в офісі ми при детальнішому перегляді документів помітили значне неспівпадіння цифр в двох комерційних пропозиціях. Виявилось що при перерахунку вартості з євро вони взяли курс валют на дату укладення договору, хоча ні слова про це не сказали нашому представнику. З цим ми були б ще згідні. Але про хоча б якусь знижку в договорі ні слова не було сказано. Мало того, ціни на товар виявились значно вищі, ніж у інших фірмах. Ми визнаємо, що це наш промах, не перевірили вартість товару у інших продавців, оскільки дану фірму порекомендувала нам людина-експерт, найнята нами для консультації з облаштування ресторану. Тепер думаємо, що скоріш за все, у вартість товару закладений її "відкат". Але аванс уже заплачено і договір на купівлю обладнання укладений. Чи можна якось відмовитись від цього договору і якщо не повернути собі аванс повністю, то хоча б забрати товар лише на суму авансу, а від решти відмовитись?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100