RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спадщина. Чи є право у спадкоємця спадкоємця подати позов?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/18 11:31  turist37Отправить письмо > Сержант    12/02/18 10:41Дерево
Може й так., якщо він свідомо не приймав спадщину тоді Ви праві. Хіба ТС уточнить інф. щоб можна було розібратись.

Оскільки підняли тему, задам і я запитння :
Мати має 2 синів (син А - пенсіонер, син Б - ні).
Мати проживала з сином А в одній квартирі. За 8 місяців до своєї смерті, мати отримала важкий перелом. Оскільки син А не захотів її доглядати, вона переїхала до сина Б, де і прожила до смерті. Мати написала на сина Б заповіт (частка у квартирі). Син А перешкоджає оформленню спадщини на майно (не дає документи) і не звертається до нотаріуса за своєю часткою.
Зрозуміло, що Син А, як пенсіонер має право на обовязкову частку у спадщині і ця спадщина вважатиметься прийнятою в силу ст. 1268 ЦК.

Звідси виникає запитання :
Якщо встановити юридичний факт проживання матері у сина Б., протягом останніх 8 місяців, що передували смерті, чи можна говорити про те, що син А не прийняв спадщину, оскільки не подав відповідної заяви, що позбавляє його права на обов язкову частку у спадщині?

12/02/18 10:41  Сержант > turist37    12/02/18 09:58Дерево
Судячи з опису ситуації(що перший прийняв спадщину) то другий син не прийняв спадщину у встановлені терміни і тому ніякої спадкової трансмісії вже не буде.

12/02/18 09:58  turist37Отправить письмо > Сержант    12/02/18 09:40Дерево
Якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття належної йому частки спадщини, крім права на прийняття обов'язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців (спадкова трансмісія).

12/02/18 09:40  Сержант > Люк1    12/02/18 09:25Дерево
Якщо мати померла першою а син після неї то донька такого сина не має право на спадкування

12/02/18 09:25  Люк1   Дерево
Матір мала двох синів, але прізвища у них були різні. Мати померла і перший син отримав все майно у спадок (заповіту не було). Згодом доугий син помер. Чи є право у його дочки звернутися до суду, щоб відсудити частину майна, яке по закону належало її батькові (не отриманий спадок від матері)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100