RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розпорядження ОДА про затвердження проекту землеустою та зміна розпорядника земельної ділянки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/18 10:10  Andrey0703Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Є рішення ОДА про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду приватному підприємству земельної ділянки, що знаходиться на території міської ради (але за межами міста) на 10 років від 2010 р. Але, приватне підприємство не звернулося до ОДА стосовно укладання договору, тобто договір не був складений та підписаний.
В 2017 р. Підприємство звернулось із відповідною заявою до ОДА, але на той час межі міста вже були затверджені і вищевказана земельна ділянка на даний час знаходиться в межах міста.
Тобто, на даний час, підприємство повинно укладати договір оренди з міською радою.
Фахівці міської ради наполягають на необхідності отримання нового дозволу на розробку проекту і т.п., в зв’язку із зміною розпорядника земельної ділянки.
Чи є необхідність знову отримувати рішення, розробляти проект, погоджувати його, чи є можливість укладення договору, враховуючи наявні документи?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100