RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Апеляція на ухвалу суду, що оскаржується окремо від рішення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/18 21:09  Marlboro! > ters87    12/02/18 20:03Дерево
Ну там же написано, що розподіл - після винесення рішення суду і в залежності від того, на чию користь і в якій частині задоволено.
Апеляція чи касація змінюють розподіл або стягують збір тільки переглядаючи рішення суду (а не проміжні ухвали).

12/02/18 20:03  ters87 > Евгений Осычнюк    12/02/18 19:19Дерево
Ось знайшов Постанова ВСУ №10 від 17.10.2014
37. Якщо суд апеляційної або касаційної інстанції, не передаючи справи на новий розгляд, змінює рішення або ухвалює нове, суд відповідно змінює розподіл судових витрат згідно з правами, передбаченими статтею 88 ЦПК.

У разі якщо з певних причин у цих випадках суд вищої інстанції не змінив рішення суду в частині розподілу судових витрат, це питання вирішується цим судом на підставі статті 220 ЦПК або судом першої інстанції, який розглянув справу, за заявою заінтересованої особи.

Якщо судом апеляційної інстанції скасовано ухвалу суду першої інстанції, передбачену в частині першій статті 293 ЦПК, або судом касаційної інстанції скасовано ухвалу, передбачену у пункті 2 частини першої статті 324 ЦПК, з передачею справи на розгляд до суду першої інстанції, то розподіл сум судового збору, пов'язаного з розглядом відповідної апеляційної та/або касаційної скарги, здійснюється судом першої інстанції за результатами розгляду ним справи згідно із загальними правилами статті 88 ЦПК.

Тобто виходить якщо змінює, то має стягувати судові витрати понесені апелянтом?

12/02/18 19:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ters87    12/02/18 14:43Дерево
Не поверне, судові витрати розподіляються виключно за рішенням суду.

12/02/18 14:43  ters87   Дерево
Доброго дня! До апеляційного суду було подана апеляційна скарга на ухвалу, що оскаржується окремо від рішення суду, для її оскарження було долучено експерта для проведення недешевої експертизи. Якщо апеляційний суд скасує ухвалу суду першої інстанції та ухвалить нове рішення, чи має право апелянт розраховувати на те, що апеляція своєю ухвалою поверне судові витрати за апеляційне оскарження ухвали чи треба буде чекати допоки суд першої інстанції не прийме рішення, що може бути дуже довго і тільки суд першої інстанції вирішує це питання? Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100