RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Термін надання відповіді за ст.20 ЗУ "Про доступ до ПІ"


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/03/18 16:32  Ruten88Отправить письмо > gorinich007    12/03/18 16:17Дерево
Дякую

12/03/18 16:17  gorinich007Отправить письмо > gorinich007    12/03/18 16:16Дерево
Насколько я помню там срок не предусмотрен.

12/03/18 16:16  gorinich007Отправить письмо > Ruten88    12/03/18 14:09Дерево
Расценивайте этот запрос в порядке полномочий КМДА. Посмотрите полномочия местных органов исполнительной власти относительно получения информации.

12/03/18 14:09  Ruten88Отправить письмо > gorinich007    12/03/18 13:58Дерево
В шапці написано керівнику, а нижче зліва "Про надання інформації"
А далі по тексту прохання надати інформаці. Про строки надати вказану інформацію жодного слова та жодного слова про посилання на нпа.

12/03/18 13:58  gorinich007Отправить письмо > Ruten88    12/03/18 13:21Дерево
Запрос о доступе к публичной информации?

12/03/18 13:21  Ruten88Отправить письмо > Marlboro!    12/02/18 16:38Дерево
Доброго дня! Нам КМДА надіслало запит про надання інформації. Ми ТОВ, тому строк у 5 днів на нас не поширюється. Протягом якого терміну ми зобовязані надати інформацію?

21/02/18 19:44  Bred44 > ydcrbh1957    21/02/18 13:49Дерево
Термін надання відповіді згідно ЗУ "Про доступ до ПІ" формально виконується, коли Вам надають проміжну відповідь, що для остаточної відповіді потрібен деякий час. При наданні проміжної відповіді відповідач завжди виконує термін ст. 20 ЗУ "Про доступ до ПІ" Термін надання остаточної відповіді не регламентується цим законом.

21/02/18 13:49  ydcrbh1957Отправить письмо > Bred44    12/02/18 20:46Дерево
Дякую

12/02/18 20:46  Bred44 > ydcrbh1957    12/02/18 16:45Дерево
Якщо Вам необхідно надати ПІ за 5 днів, то суб*єкт владних повноважень може розтянути цей строк на місяц. Вам нададуть проміжну відповідь, що у зв*язку з великим обсягом роботи відповідь буде затримана. Нічого зайвого - все по закону.

12/02/18 16:50  Marlboro! > ydcrbh1957    12/02/18 16:45Дерево
Якщо у розпорядника субота і неділя вихідні, то 16 лютого.

12/02/18 16:45  ydcrbh1957Отправить письмо > Marlboro!    12/02/18 16:38Дерево
Запит отриманий 12.02.2018 р., коли останній день надання відповіді ?
16 чи 19 лютого ?

12/02/18 16:38  Marlboro! > ydcrbh1957    12/02/18 15:45Дерево
А в чому конкретно у Вас складність порахувати 5 днів поспіль? Уточніть запитання, можете навести приклад вашого розрахунку.

12/02/18 15:45  ydcrbh1957Отправить письмо   Дерево
Згідно із нормою: відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Будь ласка, підскажіть, як розраховується цей термін ?
Наприклад, запит отриманий сьогодні, 12.02.2018 р.
В якому НПА встановлена норма щодо порядку такого розрахунку ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100