RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строк позовної давності в трудовому законодавстві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/02/18 13:03  Rossi > Евгений Тот    13/02/18 12:30Дерево
Как вы сами видите, в Кодексе говорится о вручении копии приказа, а не об ознакомлении с приказом.

13/02/18 12:30  Евгений Тот   Дерево
Доброго дня. В мене питання стосовно строків позовної давності.
З якого моменту починається відлік строку позовної давності в трудових спорах, зокрема в справах про звільнення.
(якщо з наказом про звільнення ознайомлений 20 числа а трудову книжку отримав 27) ?
Копію наказу про звільнення не отримував, а тільки був з ним ознайомлений

Згідно ст. 233 КЗпП, працівник може звернутися з заявою про вирішення трудового спору безпосередньо до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду в тримісячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у справах про звільнення - в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100