RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ЦПК - правонаступництво


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/02/18 17:34  цуе > Rossi    13/02/18 17:26Дерево
ООО, слона то я і не помітив )
Дякую !

13/02/18 17:26  Rossi > цуе    13/02/18 17:18Дерево
не ленитесь, дочитайте до конца

13/02/18 17:18  цуе > Rossi    13/02/18 17:13Дерево
Назва статті вказує на те, що це має відбуватися вже при відкритому виконавчому провадженні...
Хоча якщо частину 2 розглядати не у взяаємозвязку із ч.1 , то начебто можна і без ВП

13/02/18 17:13  Rossi > цуе    13/02/18 16:54Дерево
ст.442

13/02/18 16:56  цуе > цуе    13/02/18 16:55Дерево
Але якщо розгляд справи судом завершено і видано виконавчий лист .... ???

13/02/18 16:55  цуе > цуе    13/02/18 16:54Дерево
Начебто стаття 55 ЦК доволяє:
Стаття 55. Процесуальне правонаступництво
1. У разі смерті фізичної особи, припинення юридичної особи, заміни кредитора чи боржника у зобов’язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.

13/02/18 16:54  цуе   Дерево
Чи можливо провести заміну сторони (позивача) у справі правонаступником (договір відступлення права вимоги), якщо справа судом 1-ої інстанції розглянуто, рішення набрало законної сили, видан виконавчий лист , але подальшого руху як подача в виконавчу , відкриття вик. провадження не здійснювалось первісним позивачем ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100