RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування дивідендів

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

13/02/18 23:04  decisionmakerОтправить письмо > Marlboro!    13/02/18 22:33Дерево
Це цікаво, що сума позовних вимог не зменьшилпся на суму податку.
А фізична особа в декларації хіба не вказує дохід отриманий за звітний період в тому числі отримані дивіденди ?
Хоча я тут думаю це вже буде дохід не з дивідендів а дохід по рішенню суду ?

То що податковий агент задекларував дивіденди це зрозуміло .
Якби фізична особа що стягує недотриманні девідендів була зобов'язана подавати і корупційну декларацію то це взагалі.
По факту вона би про себе вказала не правдиві відомості і потім НАЗК мала би всі підстави до неї пристати.

А випадково ви не знаєте якесь роз'яснення що сума податкових вимог не зменьшилпся на оподаткування або відповідні рішення суду.
Я ось так думаю є рішення суду є виконавчий документ згідно рішення суду.
Як потім юридична особа доказувати органам виконавчої служби що ті повинні з неї стягнути меньше суму ніж ту що зазначена у виконавчому документі тому що вона ще по цьому виконавчому документі має виступити податковим агентом ?

13/02/18 22:33  Marlboro! > decisionmaker    13/02/18 22:23Дерево
Сума позовних вимог не зменшується на суму податку, просто по такому рішенню буде реально стягнуто менше коштів.
Якщо дивіденди були по закону нараховані і оподатковані в 2015 році, то для чого їх декларувати в 2018 році? Їх декларує податковий агент.

13/02/18 22:23  decisionmakerОтправить письмо   Дерево
Відповідно до податкового кодексу України дивіденди для фізичних осіб оподатковуються за ставкою 5 відсотків + 1.5 процента військовий збір.
При виплаті дивідендів податковим агентом є емітент акцій.

Колеги підскажіть будь-ласка рішенням акціонерів в 2015 р. було вирішено виплатити дивіденди.
В 2015 році ПАТ як податковий агент сплатило податки з дивідендів для фізичних осіб.
Проте самі дивіденди не виплатило.
Поки невідомо яким чином були сплачені податки чи за кожного акціонера окремо, чи просто на один рахунок за всіх фізичних осіб.

Зараз планується примусове стягнення дивідендів.
Чи правіморною буде заява емітента про зменшення позовних вимог по стягненню девідендів, на сплачені податки, адже дані податки були заплачені ще в 2015 році, а фактично дивіденди будуть сплачені лише в 2018 році ?
А це два різних звітних періода.
Просто для мене не зрозуміло як потім декларувати такі дивіденди за 2018 рік якщо податки за них були сплачені в 2015 році ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100