RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повторне проходження медицинської комісії

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/02/18 15:04  rommkopf > Renxav    21/02/18 09:40Дерево
Вимагайте надати для ознайомлення офіційний виклик / повістку стосовно саме Вас до військкомату зі вказівкою термінів явки.
Є висока ймовірність, що військкомат "не мудрствуя лукаво" надіслав шаблон, без конкретизації осіб, а відділ кадрів поспішив вислужитися від гріха подалі, або й взагалі - сповістив через e-mail чи телефоном.

В будь-якому випадку, якщо немає доказів ознайомлення Вас із документом стосоно необхідності явки (особистий підпис про ознайомлення / Акт про відмову від ознайомлення/підписання / Акт про ознайомлення в усній формі тощо), то подібне "гей, малий, скажи малому" можна ігнорувати.

21/02/18 09:40  RenxavОтправить письмо   Дерево
Підкажіть будь ласка. Якщо я працюю на підприємстві та з відділу кадрів мені сповістили про те, що я повинен зявитися до районного військового комісаріату для проходження медецинської комісії так як на підприємство рийшов лист. Лише устно сповістили без повістки. Чи повинен я як законослухняний громадянин дійсно зявитися на таке "запрошення" останній раз проходив мед комісію 2-3 роки тому, чи без повістки можу не приходити до РВК? Чи є якесь розьяснення в законі по цьому приводу? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100