RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Иск в хозяйственный суд


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/02/18 20:59  Aleks01Отправить письмо > Aleks01    21/02/18 21:18Дерево
Сьогодні передзвоним помічнику судді і сказала, що потрібно написати листа, що оригінали письмових доказів , копії яких надані суду є в Позивача ( перерахував їх з додатка до Позову ) і дубуть надані в судове засідіння . По питанню 2 написать окремого листа, що Позивач не подавав інших позовів з даного питання до інших судів ! Десь так, бо сказала, що внесені зміни в Кодекс і так треба .

21/02/18 21:18  Aleks01Отправить письмо > Marlboro!    21/02/18 20:55Дерево
Не маю юридичної освіти, на жаль, хоча спитав 2-3 юристів і всі відповідають відверто кажучи "чорт зна що", наприклад і таке, що потрібно в цьому разі надати суду оригінали накладних !! Всі видаткові накладні, за якими сформовано позов є в оригіналах. Завтра спробую передзвонити помічнику судді і по можливості вияснити, що ж хочуть бачити. А коли подавати в місцевий суд, то це за нашою регістрацією чи відповідача ? Позов практично такий же тільки змінюємо назву суду ? Дякую

21/02/18 20:55  Marlboro! > Aleks01    21/02/18 20:47Дерево
Якщо ФОП припинив діяльність (внесено в реєстр інфу про припинення), то позов треба подавати в місцевий суд по ЦПК.

Що стосується пункту 1, то треба вказати чи наявні у вас оригінали доказів які долучені до позову (вказати які є, а яких немає).

21/02/18 20:47  Aleks01Отправить письмо   Дерево
Помогите разобраться в ситуации: ФЛП на ОС реализовывал другому ФЛП на 2 групе продукти питания. Уже больше 7 мес. борг не гасится ( 8 тис.грн.), покупатель даже закрилась в декабре 2017 г. Написали иск в суд, приложили копии накладных и других документов, есть печать на них "ЗГИДНО З ОРИГИНАЛОМ " дата и подпись ( расшифроки ФИО Истца не написали ). иск с описью направили Ответчику и на второй день все документы с иском передали в суд. Канцелярия приняла, а вот вчера пришла ухвала про залишення позову без руху. Пишут такое : 1. не зазначено щодо наявності у позивача або іншої особи письмових доказів, копії яких додано до заяви ; 2. не додано підтвердження про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав. Раньше ( года 3 назад) тоже подавали похожие иски и проблем не было. Дали на исправление 10 дней. Ну по п.2 можем написать, что иски к ответчику по таким то операция ранее не подавались и т. д., а вот что написать по п.1 что-то не вьезжаю. Если кто сведущ, то подскажите, заранее спасибо .

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100