RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Накладення штрафу без мого відома

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

22/02/18 14:45  iker   Дерево
В грудні місяці був зупинений працівниками поліції, вони пояснили мені, що я пять хвилин потому перетнув дві суцільні ліній розмітки на, що я відповів цього не робив і де їхні свідки та докази. Поліцейський відповів, що у них в автомобілі регістратор і вони все бачили, я сказав незгоден, після цього вони перевірили моє водійське посвідчення та сказали, що буду оштрфований і ми розїхались, Постанову мені не виписували на руки не давали. Сьогодні прийшла постанова с виконавчої служби про накладедення штрафу згідно з постановою за ч. 1 ст. 122 КУпАП, а також за те, що я не сплатив в 15 дений термін штраф, цю суму подвоїли. Я пішов до виконавчої служби і повіломив як я міг сплатити вчасно штраф якщо мені не було відома про це, і постанови на руках не було і немає. Виконавча служба сказала, що у них є постанова від поліції і вони повині її виконати,а все інше не їх справа. Як бути, чи можливо оскаржити.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100