RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Земельний податок


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/03/18 15:25  pravnyk-rv > V.T.    13/03/18 11:24Дерево
Колеги, а як можна контролювати стан нормативної грошової оцінки? Чи постійно цікавитись в місцевій раді, чи просто періодично брати нові витяги через публічну кадастрову карту?

13/03/18 11:24  V.T. > yuliya84    27/02/18 15:45Дерево
ПКУ п. 286.2 .... При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

27/02/18 15:45  yuliya84Отправить письмо > V.T.    27/02/18 15:24Дерево
Підскажіть будь-ласка яким нормативом це передбачено.

27/02/18 15:24  V.T. > yuliya84    27/02/18 13:15Дерево
так.

27/02/18 13:15  yuliya84Отправить письмо   Дерево
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка,Міська рада прийняла рішення про затвердження нової тех.документації з НГО земель, чим змінено середню базову вартість земель населеного пункту грн./м. кв.Земельна ділянка надана нашому Товариству у постійне користування. При сплаті земельного податку Товариство не отримало Нові Витяги з тех.документації про НГО земельної ділянки, а сплатило податок керуючись Витягами минулого року. Чи обов'язкого суб'єкту господарювання отримувати Витяг НГО при затвердження нової тех.документації з НГО земель по місту?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100