RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Службове підроблення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/05/18 23:41  007_ > Маринка11    27/02/18 14:15Дерево
А навіщо Вам їхні підписи ?
1. Відповідач свідчитиме, що звіт взяв у того оцінювача. Бо інакше у нього 358-ма.
2. Будь-який звіт реєструється у реєстрі в фонді держмайна (повинен). Тобто якщо він зареєстрований, то там будже видно хто саме його і коли зареєстрував. Якщо він не зареєстрований то значить не дійсний, а відповідно і рішення розвалиться в апеляції.
3. Замовте в них ще один звіт і у вас буде печатка для порівняння. Якщо у висновку технічної експертизи документа буде написано що печатка одна і чорнилоа такі самі, то які ще можуть бути сумніви в тому що липовий звіт зробил в тому субєкті оціндіяльнгості.

28/02/18 17:19  Smart-Lawyer > Маринка11    27/02/18 14:15Дерево
Не виключено, що почеркознавчу експертизу таки можна провести, якщо підпис виконаний рукою оцінника - незалежно від конфігурації підпису

27/02/18 14:15  Маринка11   Дерево
В судове засідання було подано звіт про оцінку майна виконаний субєктом оціночної діяльності, які містять ознаки службового підроблення ст. 365-2, 366 ККУ, тобто при виконанні звіту були підмінені вихідні дані та внаслідок виконана завідомо завищена оцінка майна. На підставі даного звіту, за відсутності позивача в судовому засіданні було ухвалено незаконне рішення. За заявою відкрито крим. провадження ч.4 ст.385 ККУ. Разом з тим в принесених документах до суду стоїть не підпис відповідача, а підпис з наслідуванням підпису відповідача та в матеріалах звіту про оцінку теж проставлені "підробні" підписи оцічної компанії. Тобто попереджаючи майбутні наслідки особи умисно підписалися не своїми підписами чи попросили когось за них підписатися, проте печатка дійсна та правильна тієї юр.особи. Чи можливо в даному випадку доведення вини, якщо особи будуть стверджувати що підписи не їх, а відповідач, що приніс даний звіт в суд буде стверджувати, шо не має необхідних знань та вірив, що звіт вірний?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100