RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Яка відповідальність людини, що наймає працівників без оформлення і не є ФОП

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/03/18 12:11  альт > Umanets    3/03/18 23:06Дерево
Дякую всім!

3/03/18 23:06  UmanetsОтправить письмо > альт    27/02/18 18:00Дерево
я думаю ст. 164 КпАП в даному виипадку підходить. "Надає платні послуги"- Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання

2/03/18 13:09  KsenijaОтправить письмо > альт    27/02/18 18:00Дерево
эту:
Стаття 265. Відповідальність за порушення законодавства про працю
Посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:...?
здесь физ лиц нет

1/03/18 10:34  KsenijaОтправить письмо > альт    27/02/18 18:00Дерево
для админ - не субъект, по уг - можно.

27/02/18 18:00  альт   Дерево
(не можу знайти на форумах, хоча ніби схоже було)
Виникло питання: яка відповідальність людини, що наймає працівників, не є ФОП і не представляє юридичну особу? Надає оплатні послуги з залученням третіх осіб (фактично працівників), доходи не декларує, податки не сплачує.
я бачу ст.164 КпАП, самоуправство, відповідальність за несплату податків, неоподання звітності (ст. 212 КК, правда, малоймовірно, 120, 123, 126, 129 ПКУ).
А от з законодавством про працю не зовсім розумію:можна не ФОП притягати до відповідальності?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100