RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розірвання (відмова від укладення) договору із адвокатським об'єднанням

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

27/03/18 16:44  Yuljust > MIAS    27/03/18 10:08Дерево
Будь ласка , зареєструйтесь, хочу Вам написати в Приват, але Ви не авторизовані на форумі

27/03/18 10:08  MIAS > Yuljust    3/03/18 11:43Дерево
Привіт, питали про книгу вереша р. "кваліфікаційний адвокатський іспит" за 2018 рік, скажу так, по ній здавала, інформація структорована мені сподобалось. Можу вам відправити (за пол.вартості).

3/03/18 11:43  Yuljust > Vladiislavv    2/03/18 22:56Дерево
Доброго дня! Якщо це публічний договір приєднання ( оферти), то Вам просто у той же формі, що Ви надали згоду на приєднання до договору, необхідно її відізвати, тим більш, що Ви ще не отримали підтвердження сторони, що пропонує Вам прийняти (акцептувати) умови даного договрру.

2/03/18 22:56  Vladiislavv   Дерево
Доброго дня!
Вирішив приєднатися до колективного позову проти Приват Банку.
Скачав із сайту адвокатського об'єднання договір, де вказана вся інформація про мене, підписавши електронним підписом, направив на імейл адресу ,яка була вказана цим Адвокатським об'єднанням.
Тоді поспішив, - тепер хочу розірвати, чи відмовитися від цього договору.

Я правильно розумію, договір не укладений ще? - зі сторони Адвокатського об'єднання жодних підтверджень не надходило.
І якщо не укладений, яким чином відмовитися від укладення цього договору?

Але якщо він укладений, то як же його розірвати? Писати їм листа?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100