RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стягнення окрім суми витрат на експерта та судового збору ще і комісії банку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/02/21 17:57  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Vladiislavv    6/03/18 13:09Дерево
подниму старую тему
ВС/КАС: Витрати на проведення експертизи на замовлення позивача до звернення до суду із позовом НЕ входить до складу судових витрат та з іншої сторони НЕ стягується (ВС/КАС у справі №824/647/19-а від 16.12.2020)
У даній справі оскільки в межах спірних правовідносин замовлення експертизи та отримання експертного висновку відбулося за ініціативою Товариства до звернення до суду з позовом, Суд дійшов висновку про відсутність підстав для відшкодування Товариству витрат на підготовку експертного висновку. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

6/03/18 13:09  Vladiislavv   Дерево
Доброго дня. Цікавить ваша думка з наступного питання.
Зараз іде судовий розгляд справи, мною було подано клопотання про стягнення окрім суми витрат на експерта та судового збору ще і комісії банку, котрі були сплачені при проведені розрахунків по переліченим видам судових витрат.
При цьому, сама сума комісії набігла не маленька.

Як ви вважаєте, яке буде рішення судді? Відбудеться стягнення, окрім витрат на судовий збір та експерта, ще і комісії банку, пов'язану з цим?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100