RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Звільнення за ч.3 ст.38

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

27/03/18 21:57  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 13:37Дерево
вчора було винесено рішення про задоволення поз.вимог частково.
Відмовили тільки у моральній шкоді, і то з тих підстав що позивач не міг звязати пару слів).
Однак сьогодні було перенесено суд до того ж відповідача з тих самих підстав тільки іншим позівачем. Також в сьогоднішніму засіданні ще розглядається зміна формулювання звільнення.
А саме. Работодавець звільнив працівника і замість казаної ним ч3 ст.38 КзПП вказав просто ст.38. Начебто колегіально роботодавцем було прийняте рішення про неправильне формулювання робітником свого звільнення.
Рвав сьогодні відповідача дуже класно) Питаю:
- у колдоговорі стоїть остання дата "7" числа?
- "Да".
- Чи була сплачена з/плата 7 чи 8 числа працівнику?
- Ні.
- Порушено умови колдоговора?
- Ні.
далі у мене та у судді пауза з усмішкою)
Питаю представника відповідача чи знає він що є ЗУ "Про оплату праці" в якому закріплено строки виплати з/плати.
-Да!
вказую що в даній статті йдеться про умови колдоговора та питаю:
- порушена ст.25 ЗУ "Про оплати праці"?
- Ні!
стою і думаю чи не дебіл я?) дивлюсь на суддю и бачу що вона теж задумалася)
Питаю:
- а як це по вашому тоді розуміти?
Відповідь:
- затримка!
хотів сказати що вона тільки у жінок буває, але оговтався і вказав що такого поняття не існує.
Короче кажучи дуже цікаво було.

27/03/18 21:43  Femid.AОтправить письмо > ОК АКА Олюня    11/03/18 05:59Дерево
Вибачте.

11/03/18 05:59  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Femid.A    10/03/18 13:44Дерево
Запрещено чрезмерное использование знаков препинания в текстах и заголовках тем. Темы и сообщения написанные только БОЛЬШИМИ БУКВАМИ или с чрезмерным использованием знаков препинания могут быть удалены. (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

не добавляйте работу модератору.

10/03/18 13:44  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 13:37Дерево
Спасибо!
Дякую)

10/03/18 13:43  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 13:37Дерево
дякую) нас звільнилося 3 робітника разних спеціальностей. як тільки бачу когось з підприємства просять що також їм таке зробів бо люди отримали лише 50% січня на сьогодні. По телефону дзвонить генеральний директор та каже що я роблю погано...
А чому я не повинен такого робити, адже заробітну плату мені затримували, суди різні вигравав а заробітку "0". Я сказав йому що хочу заробляти а не сидіти та штани протирати й чекати мани небесної)))

10/03/18 13:37  Marlboro! > Femid.A    10/03/18 13:34Дерево
В такому разі позиція у вас дуже гарна. По суті підприємство не заперечувало порушення трудових прав, подачу заяви про звільнення, відсутність інших підстав для звільнення, етс.
Зараз такі заперечення у відзиві це вже просто формальність.

10/03/18 13:36  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 13:31Дерево
працював юрисконсультом на підприємстві...

10/03/18 13:34  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 13:31Дерево
начальник який має не це право. є навіть завірений екземпляр наказу та моєї заяви) у трудовій книжці також написано звільнення за ч.3 ст38 ну і т.д.) я хотів всі ньюанси передбачити заздалегіть) трудову заповняв відділ кадрів)

10/03/18 13:31  Marlboro! > Femid.A    10/03/18 13:25Дерево
Хто підписав наказ? Ви самі? У вас є свій екземпляр наказу і що вказано в трудовій книжці (+ хто її заповняв при звільненні)?

10/03/18 13:25  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 12:55Дерево
Так же я отработал 8.02. и подписал приказ по ст 38 ч. 3, где указано:
"Вихідна допомога: У розмірі тримісячного середнього заробітку, згідно ст.44 КзПП України."

10/03/18 13:23  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    10/03/18 12:55Дерево
зміст Заяви
Прошу Вас звільнити мене за власним бажанням у звязку з невиконанням власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, умов колективного договору, за ч3.ст 38 КзПП України з виплатою 3-х місячного середнього заробітку згідно ст. 44 КзПП. А також прошу провести зі мною розрахцнок у відповідності до ст 116 КзПП.

10/03/18 12:55  Marlboro! > Femid.A    10/03/18 12:51Дерево
Пункти 3-4 загалом операбельні в залежності від ваших фактичних обставин.
Зокрема, треба дивитись зміст заяви про звільнення. Там обов'язково мають бути дата з якої звільняєтесь (не одне й те ж, що дата заяви) і посилання на конкретні порушення (не обов'язково з долученням доказів).

10/03/18 12:51  Femid.AОтправить письмо > Marlboro!    9/03/18 13:17Дерево
:)
Питання в тому, чи є ці підстави у суді доказовими, ваша думка?

9/03/18 13:17  Marlboro! > Femid.A    9/03/18 12:38Дерево
Увага питання?

9/03/18 12:38  Femid.AОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Підкажіть будь ласка...
08.02.18 року звільнився з місця роботи за ч.3 ст.38 КзПП України, у звязку з невиплатою заробітної плати у строки зазначені у Колдоговорі. Останній робочий день був 08.02.18р. При звільненні за такою статею відповідно до ст.44 КзПП виплачується вихідна допомога у розмірі тримісячного середньго заробітку. Розрахунок усіх сум підприємство повинно було мені провести у день мого звільнення. Однак підприємство розрахувалося лише 12.02.18, та лише розрахункові, а компенсацію виплачувати відмовили. так 12.02.18 року я подав до суду позов про стягнення належної компенсації та моральної шкоди разом із та компенсацією за затримку розрахунку вцілому. Суд призначено на 12.03.18р. Сьогодні надійшов лист від підприємства "Відзив на позовну заяву". Мотивуючи:
1. Мотивують тим, що ніби то коли я влаштовувався на підприємство то я був обізнаний про поганий фінансовий стан підприємства та знав про той факт що підприємство погано виплачує заробітну плату;
2. Що ніби моєю мотивацією до звільнення сталося у звязку з тим, що 12.02.18 повинна була бути перевірка фін господ. діяльності у тому числі і безпідставних відрядженнь щодо мене)))
3. Що мною не було подано жодних підтверджень про порушення моїх прав з боку підприємства.
4. відсутні докази порушеня законодавства про працю.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100