RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Порядок залучення у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору КАСУ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/03/18 20:36  Max.hamann123Отправить письмо > Marlboro!    11/03/18 20:33Дерево
Дякую за пораду!

Раніше я так і робив - одразу у позові зазначав третю особу, але є побоювання з цього приводу в контексті змін правил 15 грудня! :)

11/03/18 20:33  Marlboro! > Max.hamann123    11/03/18 20:31Дерево
Можна одразу вказати в позові, це нормальна практика.
Просто треба вказати в позовній заяві причину залучення третьої особи якщо це не очевидно виходячи з характеру спору.

11/03/18 20:31  Max.hamann123Отправить письмо   Дерево
Колеги, у статті 50 КАСУ зазначено, що: "Якщо в результаті ухвалення судового рішення сторона може набути право стосовно третьої особи або третя особа може пред’явити вимоги до сторони, така сторона ЗОБОВ’ЯЗАНА сповістити цю особу про відкриття провадження у справі і подати до суду заяву про залучення її до участі у справі як третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору. До такої заяви повинні бути додані докази про направлення її копії особі, про залучення якої як третьої особи подана заява".

А чи можна одразу, подаючи відповідний позов зазначити у даному позові третю особу і додати до позову його копію з копіями усіх додатків для третьої особи без будь-яких клопотань? Чи ініціювати залучення третьої особи обов'язково потрібно після відкриття провадження, шляхом подачі відповідногр клопотання?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100