RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Отримання третьою особою документів, які подані реєстратору для зміни інфи в ЄДРПОУ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/03/18 09:49  Marlboro! > Евгений Осычнюк    12/03/18 09:45Дерево
Варіант "персонального кабінету" виглядає дуже привабливо. Але не в принципі жоден НПА не містить посилання на цей кабінет. Можливо це і є "Кабінет електронних сервісів" - але там і не пахне реалізацією доступу до справи (я шукав авторизувавшись по ЕЦП).

Подав зараз запити в Мінюст і держателю цього "Кабінету електронних сервісів" щодо реалізації цього пункту. Мабуть ще письмовий запит скину, щоб розписали по суті.

12/03/18 09:46  Marlboro! > Marlboro!    12/03/18 09:01Дерево
Я так розумію документи можна отримати згідно розділу 3 оцього наказу [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Але не зрозуміло чи можу я подати запит в місті А якщо реєстраційна справа в місті Б. Крім цього це дорого: за один документ більше 100грн. А отже отримання доків за 2-3 реєстраційні дії може перевалити за 1к грн.
Тому відкритий до варіантів))

12/03/18 09:45  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    12/03/18 09:01Дерево
Там же: «Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених цим Законом, за їх надання стягується плата». Тобто все, крім РНОКПП, дадуть.
По формі: «3.Відомості з Єдиного державного реєстру надаються за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формах, що мають однакову юридичну силу та містять обов’язкове посилання на Єдиний державний реєстр, крім документів, що містяться в реєстраційній справі та надаються у паперовій формі.
У паперовій формі надаються:
документи, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи - підприємця (далі - реєстраційна справа), які надаються державним реєстратором суб’єкта державної реєстрації, що відповідно до закону уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі, шляхом виготовлення копій таких документів з проставлянням підпису та печатки державного реєстратора на кожній сторінці». [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Тобто іти ногами, і отримувати.
По кабінету - наскільки я розумію, ця послуга вже давно існує, але дистанційно копії документів там отримати не можна: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Встановити існування особи простіше всього через демографічний реєстр, або ДМС (реєстрація проживання), або ДФС (код).

12/03/18 09:01  Marlboro! > Marlboro!    12/03/18 08:59Дерево
Поясню суть.
Є підозри, що внесених в ЄДРПОУ фізичних осіб (нових учасників) просто не існує. Тобто подані документи липові і це робилось щоб прибрати ПІБ колишніх учасників.

Як я можу встановити чи існують реально фізичні особи які внесені в реєстр як учасники?

12/03/18 08:59  Marlboro!   Дерево
Колеги, потрібні думки з такого питання.
Є підприємство-боржник де змінились учасники. Кредитор бажає отримати інформацію про те, за якими документами здійснювались зміни в ЄДРПОУ. Наприклад, копії поданих реєстратору протоколів, договорів купівлі-продажу часток, тощо. Які існують шляхи і способи легально отримати цю інформацію?

1. Чи є вказані відомості публічною інформацією? А відтак чи можна затребувати доки через ЗУ "Про доступ до публ.інфо"?
2. Чи створено зараз "персональний кабінет" про який вказано в п.3 ч.1 ст.11 закону [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ? І хто та як має доступ через нього до вказаної інфи?
3. Хто має доступ до реєстраційної справи згідно п.4 ч.1 ст.11 закону?
4. Інші способи?

П.С. підкреслю, що цікавлять легальні способи. Щоб отримані відомості можна було потім використати в суді.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100