RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оплата невикористаних за абонементом занять - подарунок виконавцю?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

15/08/18 10:34  альт > ОК АКА Олюня    19/05/18 00:50Дерево
Благодарю.
Я вот думаю, может в договоре так и написать: В случае пропуска занятий заказчик компенсирует упущенную выгоду в размере 40 грн. за одно занятие. Если была оплата - осуществляется перерасчет (40 грн. из 100 оплаченных зачисляются в счет компенсации упущенной выгоды, а 60 - в счет оплаты будущих услуг).
Но как это отображать в акте? Название услуги (хоз. операции?): Упущенная выгода, ед. измерения - день?

13/08/18 15:35  альт > Marlboro!    13/03/18 18:22Дерево
Послуга зі збереження місця - це коли Виконавець згідно з умовами договору має право розірвати в одностронньому порядку договір, якщо Замовник не замовляє і не сплачує плослуги на наступний звітний період (за умовами договору - 100 % передплата).
Виконавець зацікавлений в розірванні договору, адже в такому випадку він має змогу запропонувати свої послуги іншому потенційному контрагенту (виходимо з того, що Виконавець має максимальну кількість замовників його послуг, якій Виконавець спроможний надати свої послуги)
Але якщо Замовник сплачує 40 % вартості послуг, то Виконавець не має права розривати договір.
Мені теж не зовсім зрозуміло, чесно кажучи, що це послуга, але схема виглядає логічно і економічно обргутровано.
Чи краще просто розписати так:
Виконавець має право розірвати договів, якщо в окремий календарний місяць Замовник не замовить і не сплатить послуги на суму, що становить 40% від абонементу. При цьому пропущені Замовником заняття вважаються наданими послугами. Але тоді є ризик, що Замовник буде замовляти послуги на 40% послуг користуватися ними (а задумка така, що якщо користуються послугами, то оплачується 100%, не користуються - 40%)

22/05/18 11:26  альт > Booh    21/05/18 10:34Дерево
Дякую. Взагалі мені зрозуміло. Але конкретно - домовилися про надання послуги, послуга не надана, клієнт ніби нічого не отримав, за що платить?

22/05/18 11:25  альт > ОК АКА Олюня    19/05/18 00:50Дерево
Спасибо. Часть затрат остается даже если клиент предупредил - аренда, коммуналка... Т.е. услуга вроде как и не предоставлена, но исполнитель потратил ресурс, чтобы обеспечить ее предоставление, т.к. ожидал такое предоставление.

21/05/18 10:34  Booh > альт    18/05/18 21:51Дерево
Якщо конкретно, то платити за те, про що домовились по договору.
Якщо взагалі, то послуга виконавцем надана, заняття відбулося, організовано приміщення, тренер, і т.д.

19/05/18 00:50  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > альт    18/05/18 21:51Дерево
несвоевременный отказ от услуги, имхо. упущенная выгода, если хотите.
пусть потребитель услуги предупреждает заранее, а не просто сачкует. фирма, преподаватель могли заработать за счет других клиентов, могли иметь свободное время, а вместо этого по вине потребителя ни времени, ни выгоды...

18/05/18 21:51  альт > Booh    20/03/18 14:41Дерево
Так якщо на іншу не прйшов, тоді вона не була надана, відповідно: за що платити?

20/03/18 14:41  Booh > альт    19/03/18 15:03Дерево
Ви ж так кажете? На одну послугу прийшов - 100 грн, на іншу не прийшов - 40.

19/03/18 15:03  альт > Booh    19/03/18 14:06Дерево
тобто це різні послуги: одна коштує 100 грн, інша - 40?

19/03/18 14:06  Booh > альт    19/03/18 09:45Дерево
Кількість однакова - 1, різна вартість 60 і 40 грн. Так здається більш набижено до реальності.

19/03/18 09:45  альт > Евгений Осычнюк    19/03/18 07:44Дерево
Т.е. в акте услуг мы будем писать, что предоставлено 0,4 единицы услуги (единица - занятие)?

19/03/18 07:44  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > альт    18/03/18 19:07Дерево
Якщо Ваші умови надання послуг написані саме таким чином, то 40% буде наданою послугою, а 60% передплатою (авансом). Але це - не дарунок.

18/03/18 19:07  альт > Евгений Осычнюк    18/03/18 11:55Дерево
Дякую. Тобто в моєму випадку, у разі якщо замовник не прийшов на заняття, послуга вважається наданою на 40%? (40 грн. виконавець залишає собі за невідвідане заняття, 60 - зараховує в рахунок наступного абонементу). Так?

18/03/18 11:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > альт    16/03/18 15:03Дерево
Не ускладнюйте. Послуга може вважатись наданою навіть тоді, коли вона "фізично" не надається. Наприклад, якщо я прийшов на концерт, і закрив вуха - то це не надає мені права вимагати гроші за квиток. Якщо хтось заплатив за заняття, але його прогуляв - то заняття все рівно відбулися, тобто послуга була надана. Якщо умови договору передбачають повернення частки оплати - то де-юре це вважається надання послуги за меншу суму. Пропишість це максимально конкретно в умовах надання послуг, і "не беріть дурного в голову і важкого в руки" (с).

16/03/18 15:04  альт > ПарОля    16/03/18 13:58Дерево
Штраф, насколько я понимаю, облагается как подарок. Не?

16/03/18 15:03  альт > КИКА    15/03/18 10:54Дерево
Дякую.
Для спрощеної системи всі отримані кошти - дохід, ніяких подарунків, бо подарунок - щось отримане в межах підприємницької діяльностя безкоштовно, а у вас - гроші на рахунку (с).
Не зовсім зрозуміло.
Умовно, куплено 5 занять, кожне по 100 грн. Одне заняття прогуляно. За умовами договору виконавець за невідвідане заняття 40 грн. залишає собі, 60 зараховує в рахунок наступних послуг.
Ось ці 40 грн. податкова може трактувати як подарунок: заняття замовник не відівдував, виконавець послуги в цій частині замовнику не надав. Гроші виконавець отримав ні за що - тобто подарунок.
Імхо.

16/03/18 13:58  ПарОляОтправить письмо > альт    14/03/18 10:48Дерево
Мне кажется, целесообразно сумму, которая остается у исполнителя, рассматривать как штраф за пропуск занятия.
Соответственно, в договоре прописать обязанность заказчика посещать все сеансы/занятия
ИМХО

15/03/18 10:54  КИКАОтправить письмо > альт    14/03/18 10:48Дерево
Оце дочитала, що в назві теми є слово "абонемент".
Для спрощеної системи всі отримані кошти - дохід, ніяких подарунків, бо подарунок - щось отримане в межах підприємницької діяльностя безкоштовно, а у вас - гроші на рахунку.
А от повернуті замовникові кошти зменшать оподатковуваний дохід, але треба буде на кожне повернення мати листа від замовника з проханням повернути кошти як попередню плату і записувати в графу 3 книги. Я б ще виставляла рахунок з точним переліком занять і вимагала в платіжному дорученні посилання на цей рахунок, і в актах щоб були перелічені надані послуги.
Я розумію це так.
Але, як на мене, вважаю за доцільне зменшити плату за заняття, але без можливості повернення. Розмір зменшення треба вирахувати, звісно, економіно обґрунтовано.

15/03/18 10:45  КИКАОтправить письмо > альт    14/03/18 10:48Дерево
А чи можливо змінити умови на "абонемент", тобто можливість користуватися чи не користуватися послугою?
Як в спортзалі: купив на рік, і можеш не обтяжувати себе, лише хизуватися.

14/03/18 10:48  альт > Marlboro!    14/03/18 10:11Дерево
З тією частиною, яка "повертається", а за договором де юре йде в оплату мені зрозуміло.
А з частиною, яка залишається у виконавця і не й де в оплату (фактично - оплата за збереження місця) - не зовсім зрозуміло. Тобто замовник оплатив заняття, послуги не отримав, але частину грошей все ж віддав виконавцеві, нічого не отримавши за це. От я й хочу придумати, що ж він отримує. В голову приходить збереження місця. Чи може це може бути підготовка до послуг, які не прийняв замовник? Чи штраф за відмову від прийняття замовником послуги? (я ж так розумію, штраф для єдиноподатника буде обкладатися як дарунок)

14/03/18 10:11  Marlboro! > альт    14/03/18 09:58Дерево
Ну то просто пропишіть, що при прогулі вартість послуги повертається частково - а інша частина йде в оплату послуги та не повертається. Т.е. оплата буде вважатись не подарунком, а проплатою послуги в звичайному порядку.

14/03/18 09:58  альт > Marlboro!    13/03/18 18:22Дерево
Дякую за відповідь.
На заняття може прийти обмежена кількість людей. Якщо людина оплатила заняття і не прийшла - виконавець не може взяти швидко на заняття на її місце іншу людину. Але і замовник фактично послуги по проведенню заняття не отримав.
Тому було домовлено, що виконавець повертає завмовникові частину вартості прогуляного заняття.
А тепер виникло питання: як це правильно прописати в договорі, при чому так, щоб у виконавця не виникали додаткові податки (типу з подарунку)

13/03/18 18:22  Marlboro! > альт    13/03/18 18:09Дерево
Що це за послуга така "збереження місця"?

В рамках першого посту - така сума буде вважатись звичайною кредиторською заборгованістю.

13/03/18 18:09  альт > альт    13/03/18 14:14Дерево
Можна в договорі написати, що на суму занять, що не були відвідані, замовникові надаються послуги зі збереження за ним місця?

13/03/18 14:14  альт   Дерево
Відповідно до умов договору замовникові надаються послуги у формі проведення групових занять. Якщо замовник не відвідав заняття - йому повернтається частина оплаченої суми.
У мене питання: чи не буде неповернута виконавцем частина суми розглядатися як подарунок виконавцеві? Виконавець - ФОП на 2 групі, збирається перейти на 3

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100