RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відпустка-заява про звільнення-лікарняний. З якого моменту правомірне звільнення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/04/18 16:04  vaskivanОтправить письмо > офисный    19/03/18 11:23Дерево
Звільнення під час тимчасової непрацездатності з ініціативи адміністрації не допускається.
У Вашому випадку звільнення по п. 1. 36, а не 40, 41.

20/03/18 09:55  KsenijaОтправить письмо > офисный    19/03/18 11:23Дерево
а в заяве работник дату не указал?
увольнять и слать письма.
4.2. Якщо працівник відсутній на роботі в день звільнення, то власник або уповноважений ним орган в цей день надсилає йому поштове повідомлення із вказівкою про необхідність отримання трудової книжки.
Пересилання трудової книжки поштою з доставкою на зазначену адресу допускається тільки за письмовою згодою працівника. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

19/03/18 23:39  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > альт    19/03/18 17:22Дерево
та ладно. ст.40 КЗоТ до конца не дочитали?

19/03/18 17:40  Rossi > альт    19/03/18 17:22Дерево
ситуации автора темы это ограничение не касается

19/03/18 17:22  альт > офисный    19/03/18 12:07Дерево
Не можна звільняти людину, якщо вона на лікарняному, виключення становлять випадки повної ліквідації підприємства та тривалого захворювання працівника (що є підставою звілнення).

19/03/18 17:15  KsenijaОтправить письмо > офисный    19/03/18 12:07Дерево
Вы ж не можете вручить ему ни расчет ни трудовую.

19/03/18 12:07  офисныйОтправить письмо > офисный    19/03/18 11:23Дерево
дещо внесу ясність- сумбурно написав.
14 днів це просто шаблонний відрізок часу який працівник обрав подаючи заяву.
Суть питання: якщо у день звільнення за згодою сторін працівник відстуній - це створює проблеми для роботодавця?

19/03/18 11:23  офисныйОтправить письмо   Дерево
Працівник, перебуваючи у щорічній основній відпустці, подає заяву про звільнення за згодою сторін (заяву зареєстровано за 11 днів до спливання строку відпустки). Після спливання строку щорічної відпустки, працівник не виходить у перший робочий день на робоче місце та телефоном повідомляє про знаходження на лікарняному. Намагаюсь довести керівнику підприємства що оформляти наказ на 14й день з моменту подачі працівником заяви про звільнення за згодою сторін буде порушенням законодавства, оскільки невихід на роботу після відпустки та ймовірна поважна причина такої відустності створюють можливість оскарження наказу з боку працівника та відновленню на посаді. Пані Ольга Константинівна- будь-ласка допоможіть.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100