RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Атестація робочих місць за умовами праці


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/03/18 11:34  lawyer0007   Дерево
Є підпримство із виробництва кондитерських виробів із власною лабораторією. До підприємства звернулась місцева служба з охорони праці про те, щоб вони провели "добровільно-примусову" атестацію робочих місць. Таку атестацію підприємсвто проводило у лабораторії один раз на 5 років. Служба хоче провести атестацію всіх робочих місць, проте відповідних робочих місць згідно списків затвердженими Постановою КМУ від 24 червня 2016 р. №461 Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах немає.
2. На підприємстві працює більше 50 осіб і відповідно до п.1.4. Типового положення про службу охорони праці повинна бути створена служба охорона праці, яка б і займалась атестацією робочих місць і відповідними перевірками із погодженням з місцевими держ.органами.
Як правильно вчинити у даній ситуації?
1. Провести лише атестацію робочих місць у лабораторії?
2. Чи взагалі відмовити їм у проведенні такої атестації на підприєстві?
Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100