RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Положення про плату за землю в м. Києві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/03/18 19:20  АксенияОтправить письмо > Marlboro!    24/03/18 19:58Дерево
На сайті КМР це рішення є. Я відкривала його. Зараз там дійсно якісь проблеми. Зміст його приблизно такий: "у зв'язку зі скасуванням пунктів 5.4 та 5.5 пункт 5.6 слід вважати пунктом 5.4". Тобто, п. 5.6 КМР вважає законним))).
Уточнюся, останні приблизно півроку ДП платить 3 % (почали платити після зауважень податкової). Думали, рішення КМР про передачу в постійне не за горами, тож поки поплатимо. Але з рішенням затягують. Гроші чималі виходять. Тому вирішили повернутися на 1%, але дуже боїмося податкову)

24/03/18 19:58  Marlboro! > Аксения    23/03/18 20:51Дерево
На сайті ДФС [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] 5.4. Пункт 5.4 виключено (згідно з рішенням Київської міської ради від 23.02.2017 р. N 1005/2009)

У КМР якийсь аутистський сайт, не зміг там найти це рішення.

В реєстрі є протилежна практика по цьому питанню. КААС пише, що пункт втратив силу коли набрало сили рішення, а отже нарахування податку до цього часу було законним: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Тут пишуть, що нарахування незаконне і до набрання сили рішенням: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Я вважаю, що правильним є останнє рішення. Згідно статті 5 ПКУ якщо кодекс і підзаконний акт вступають в суперечність, то застосовується кодекс. В даному випадку рішення КМР протирічило кодексу, а отже воно не повинно було застосовуватись в цій частині з моменту його прийняття, а не скасування.

23/03/18 20:51  АксенияОтправить письмо > Marlboro!    23/03/18 19:31Дерево
Справа 826/10434/16

23/03/18 19:31  Marlboro! > Аксения    23/03/18 16:49Дерево
Який номер справи в якій було скасовано пункт? Зараз гляну хронологію подій

23/03/18 16:49  АксенияОтправить письмо   Дерево
У Положенні про плату за землю в місті Києві (остання редакція) є досить цікавий пункт 5.4: "Плата за користування земельними ділянками, які використовуються юридичними і фізичними особами, в тому числі у разі переходу права власності на будівлі, споруди (їх частини), але право власності на які або право оренди яких в установленому законодавством порядку не оформлено (крім комунальної власності), встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, за винятком земельних ділянок, ставка податку за які справляється у розмірі, визначеному пунктом 5.3 цього Положення".
Раніше ця норма була викладена у п. 5.6 Положення, однак у зв'язку зі скасуванням двох попередніх пунктів (5.5 та 5.4), КМР було прийнято зміни до Положення, в яких зазначено, що п. 5.6 вважати п. 5.4.
А тепер найголовніше. Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва п. 5.6 визнано незаконним та скасовано (апеляція залишила постанову в силі), однак КМР не вилучає скасований пункт з Положення, більше того, посилається на нього як на підставу нарахування земельного податку у розмірі 3 %.

В нас державне підриємство. На даний час на розгляді КМР наші документи щодо надання земельної ділянки в постійне користування. Весь час ДП платило 1 % зем. податку відповідно до п.5.1 Положення (як ДП, в якого зем. ділянка на праві постійного користув.).
Податкова стверджує, що маємо платити 3 % на підставі п. 5.4 Положення. Ми наполягаємо на 1.
Якщо хтось зіштовхувався з цим питанням - буду вдячна за пораду.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100