RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Поновлення договору оренди землі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/05/18 15:21  Maxim GMO > pravo_ya    25/03/18 18:17Дерево
1. ч. 12 ст. 33 "Про оренду землі" - "У разі зміни межі або цільового призначення земельної ділянки поновлення договору оренди землі здійснюється у порядку одержання земельної ділянки на праві оренди."
2. Одержання земельної ділянки на праві оренди - це фактично означає на загальних підставах.
3. Зміна межі земельної ділянки = зміна площі.
4. У Вашому випадку - якщо зміна площі була відображена у договорі шляхом внесення до нього змін за додатковою угодою - боротися можна, якщо ні - то не варто.
5. Є незрозумілим, як це "позов про поновлення договору на тих самих підставах" (напевне мали на увазі "умовах"), а "аргументовано тим, що під час поновлення строни можуть змінити його умови, пункти"? Якщо на тих самих умовах, як і передбачає ч. 6 ст. 33, то про ніяку зміну будь-чого в договорі йтися не повинно.

7/05/18 10:39  Андросов > pravo_ya    25/03/18 18:17Дерево
Для поновлення договору оренди землі з підстав, які передбачені частиною шостою статті 33 Закону України «Про оренду землі», необхідна наявність таких юридичних фактів: орендар продовжує користування виділеною земельною ділянкою; орендар належно виконує свої обов'язки за договором, відсутнє письмове повідомлення орендодавця про відмову в поновленні договору оренди.
Саме до таких правових висновків прийшов Верховних Суд України 25 лютого 2015 року в справі №6-219 цс14.
Ви зазнвачаєте, щопроект додаткової угоди не додавали. На мій погляд судова перспектива, нажаль, досить не висока.

25/03/18 18:17  pravo_ya   Дерево
Доброго дня!
така ситуація: між РДА та громадянином, який має статус ФОП укладено договір оренди землі, строк дії до 10.02.2017 року, площа орендованої земельної ділянки - 160 га, під час дії договору в результаті затребування частини земельної ділянки площа зменшилася та стала 150 га., за два місяці до закінчення строку дії договору ФОП звернувся до Головного управління держгеокадастру з заявою про внесення змін до договору. зміни стосувалися площі та орендної плати.
Йому звісно пообіцяли договір поновити, та нічого не виконали, письмово не відповіли
Накази про припинення дії договору видані через рік після закінчення терміну дії.
Зараз подано позов про поновлення договору на тих самих підставах ( по ч.6 ст.33 ЗУ Про оренду землі, ПВС України по справі "ТОВ ЕЛЬ-ка"), позов аргументовано тим, що під час поновлення строни можуть змінити його умови, пункти.
Перша інстанція - відмовлено, у звязку зі зміною площі. подана апеляційна скарга.
ПРОШУ ДОПОМОГИ! може в когось щось схоже було, адже позивач не додав проект додаткової угоди..., дуже буду вдячна, ДЯКУЮ

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100