RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміни меж земельної ділянки, яка має кадастровий номер

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

2/04/18 13:55  Victoria1980Отправить письмо > Sem100    30/03/18 12:38Дерево
Акт узгодження меж підписувався у кабінеті адвоката. І обговорювалася накладка по зміні меж на землю по держакту-тобто,ми дали свою технічку і вони по ній ззсунулися. Нова накладка виникла вже після цього,і вже на тій ділянці,що була відведена для розробки проекту у 2017р.До цього- Сільрада однозначно підтвердила наше право на цю землю,більше того сусід отримав від сільради усну заборону на ділянку,відведену нам. Але ці вказавки було проігноровано і розроблено новий проект.

30/03/18 12:38  Sem100 > Victoria1980    29/03/18 15:20Дерево
ключевой вопрос здесь, какая реальная площадь всей этой "площадки"- 0,6 или 0,55 га
"не було вказано цієі ділянки";...родичі";"..20років" и тд здесь не к чему-- он принес акт на согласование границ своего участка на 0,5га. и вы его подписали:
-если подписали не проверив где границы(в натуре на земле)-- то нашли приключения себе..--нужно признавать акт согласования границ недействительным и отменять регистрацию участка...
- подписали проверив границы и все было впорядке(и сейчас "колышки" стоят там же)-то возможно неправильно перенесены на КК границы участка-- тут вопросы к техничке и регистратору(нужно вносить изменения в кадастр)

29/03/18 15:20  Victoria1980Отправить письмо > Victoria1980    29/03/18 12:59Дерево
Чому мені не відповідають? Може я некоректно висловилась? Я запитаю інакше. Поруч із садибою моєі мами є заброшена зем.ділянка. На мамину ділянку(осг та будівля)” є держ.акт 1997р. З цього ж року мама обробляла ще одну ділянку,як продовження городу-зробила сінокі. Сільрада не заперечувала. У 2017р,у березні,на закинуту сусідню ділянку знайшовся претендент і подав клопотання на розробку проекту(на 50соток). Те саме зробила мама на сінокіс,на 10соток. Обидва рішення були затверджені в один день,на одній сесіі.
Але в процесі розробки технічноі док-ціі з нашого городу(на який є держакт) було захоплено 5соток землі. Ми довго доводили свою правоту,найняли адвоката і готувалися до суду. Пере самим судом сусід згодився на мирову і пересунув межі. Але під час зміни меж ділянки він ці 5соток забрав тепер із землі,на яку ми вже иеж почали розробляти проект-із сінокосу. Більше того,коли мені дали на підпис акт меж,там не було вказано цієі ділянки(просто сусід і розробник техдокументаціі-родичі). Про те,що сінокіс належить сусіду ми дізналися від наших геодезистів,після того,як відомості з'явилися на КК Украіни.
В мене питання-чи мав право сусід таким чином змінювати межі,для того,щоб зберегти кількість соток? І з чого треба почати,щоб дійти до суду?
Просто дуже образливо-мама 20років вилюблювала цю землю,а вони прийшли і захопили іі.

29/03/18 12:59  Victoria1980Отправить письмо   Дерево
Сусід,вносячи зміни до своєі зем.ділянки, захопив 5соток землі,які були надані мамі земельною комісією для розробки проекту,спираючись на те,що цих соток не вистачило на ділянці,відведеній для іхнього проекту. Землі видавалися на одній сесіі. Взагалі ситуація тягнеться вжа рік. Сільрада виділила сусідам 50соток землі,на цій же сесіі мамі було виділено 10соток під сінокіс,які вона обробляла вже 20років. Сусіди розробили проект і захопили 5соток нашого городу,на який мамі ще у 1997році був виданий держ.акт.Коли ми пішли до суду,то сусіди запропонували “мирову” і повернули нам город. Але оформлюючи зміни до своєі ділянки вони межу перенесли так,що тепер наш сінокіс на 5соток став іхнім. Про такі зміни ми дізналися аж тоді,коли почали розробляти проект на землю. Наскільки це законно-оформити землю не маючи дозволу із сільради. Хочу звертатися до суду, та не знаю ні з чого почати ні чи є вірогідність виграти справу. Буду вдячна за підказки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100