RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позов ФГВФО НБУ з прицілом на ЄСПЛ. Укрінбанк


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/04/18 11:06  Marlboro! > turist37    3/04/18 10:48Дерево
Див. статтю 81 ГПК.
Я б зараз звернувся до держателя реєстру судових рішень з проханням надати рішення суду в тій справі в електронному вигляді (з "особа_1" і тп). Вам відмовлять - і цю відмову ви надасте суду як доказ того, що отримати це рішення для Вас неможливо, а отже є потреба витребування через суд.

Або можна звернутись із запитом до НБУ щоб вони надали підтвердження того, що рішення про ТА було скасовано.

3/04/18 11:04  Marlboro! > turist37    3/04/18 10:48Дерево
Просіть суд витребувати докази через неможливість їх отримання Вами.
В такому разі я б все ж подав позов в Україні про шкоду (по мотивам [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ). Доки цей позов буде розглядатись як раз можна дочекатись рішення ВС по банку.
Після того, як у задоволенні позову відмовлять, то строк на звернення ЄСПЛ буде рахуватись не від дати рішення Клименка, а від дати остаточного рішення суду по відмові за Вашим позовом.

3/04/18 10:48  turist37Отправить письмо > turist37    3/04/18 10:47Дерево
Але цікавить ще одне питання, якщо Товариство вирішить судитись, яким чином отримати доступ до закритих рішень, як їх витребовувати ? посилатись на витяги та прес релізи банку ?

3/04/18 10:47  turist37Отправить письмо > Marlboro!    3/04/18 10:08Дерево
Доля правди в цьому є, по принципу "або ишак або султан".

По виконавчих тут така штука, те що "перерахувати кошти" висить 2,5 року., те що "стягнути кошти" висить рік. А поки доліземо до ЄСПЛ це ще + 2 роки. Якщо до цього часу хтось розрахується, це буде чудово, якщо ні тоді, що тут чекати ? (це звісно, якщо рішення вистоїть у ВС)

Банк хитрий, після того як він виграв справу, Банк перестав бути "Банком", продав всі права вимоги за кредитами, і сидить як церковна ображена миша. ФГВФО теж розбазарив всі гроші на рахунках Банку, і ще й дав останньому кредит під виплату забравши у заставу майно)


3/04/18 10:08  Marlboro! > turist37    3/04/18 09:12Дерево
Імхо, на даному етапі перспективи поки-що невисокі.
Адже по факту є виконавче провадження на ці 300к і поки-що є гіпотетичні перспективи, що кошти будуть повернуті.
Про збитки (в т.ч. на національному рівні) можна буде говорити за спливом значного часу після невиконання рішення суду в примусовому порядку. В ідеалі коли/якщо банк буде ліквідовано як юридичну особу.

3/04/18 09:14  turist37Отправить письмо > turist37    3/04/18 09:12Дерево
Колеги, цікавлять Ваші думки щодо "перспективи" вирішенян даного питання.

3/04/18 09:12  turist37Отправить письмо   Дерево
Доброго дня, фабула наступна у Товариства на рахунку в Укрінкомбанку було 300К грн. Відповідно до рішення НБУ та ФГВФО у банк було введено ТА, а потім прийнято рішення про ліквідацію. Банк успішно оскаржив ці рішення в суді, поки Верховний суд їх усіх не скасував.) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Підставою для скасування рішень стало те, що позов був поданий міноритарними акціонерами банку.
Далі, (якщо вірити Банку та ЗМІ) у листопаді 2017р. мажоритарний акціонер банку (Клименко) подав аналгічний позов до ФГВФО та НБУ, який було задоволено судами І та ІІ інстанції. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] (правда тепер тексти усіх рішень засекречені)

Звідси виникає логічне запитання, якщо дії НБУ та ФГВФО щодо введення ТА є незаконними, тоді такими діями було завдано Товариству збитки на 300К грн. і є зміст спробувати звернутись до суду з позовом про їх відшкодування. Ціна питання з огляду на суму боргу не є великою. Звісно, я сумніваюсь, що такий варіант буде успішним для Товариства у судах України, але з прицілом на ЄСПЛ може мати місце.

Додатково додам ще декілька фактів.
До визнання ТА та ліквідації незаконною Товариство отримало рішення яким було зобов язано Банк перерахувати кошти з рахунку Товариства 3 розмірі 300К грн. Після цього було введено ТА, прийнято рішення про ліквідацію і Товариство заявило свої вимоги, як кредитор Банк. Після цього ТА та ліквідація була скасована, а банк змінив свій статус на НЕбанк, і тому рішення неможливо було виконати. Товариство розірвало договір банківського рахунку і звернулось з новими позовом до суду. Позовні вимоги було задоволено та стягнуто з банку 300К грн. Після цього було відкрите вионавче провадження, але оскільки майно Банку було поділене між Банком та ФГВГФО воно зависло на стадії "0".

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100