RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна цільового призначення господарської будівлі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/04/18 16:24  dkl > A.alla    3/04/18 14:01Дерево
У будівлі як обєкта нерухомості як такого цільвого призначення немає. Якщо будівля введена в експлуатацію як житловий фонд, то для господарської діяльності потрібно змінити не нежитловий. В іншому випадку ніяке цільове призначення будівлі змінювати не потрібно, але: 1) як власник землі Ви зобовязані дотримуватись цільового призначення земельної ділянки, наприклад, якщо вона у Вас для ведення особистого селянського господарства, то Ви не можете на ній магазин тримати. Тобто, відповідне цільове призначення (категорія) землі повинна допускати можливість такої господарської діяльності. 2) При відкритті та експлуатації маганизу Ви повинні виконувати всі будівельні та санітарні норми (ДБН, Санпіни тощо) в частині експлуатації відповідних магазинів (тобто, Ваша будівля повинна задовольняти всім цим вимогам (з пожежної безпеки тощо)

3/04/18 14:01  A.allaОтправить письмо   Дерево
Порадьте будь ласка як правильно зробити.На власній приватизованій земельній ділянці побудована господарська будівля (здана в експлуатацію).В даній будівлі хочу займатись підприємницькою діяльністю-відкрити продуктовий магазин .Як зробити правильно? Як змінити призначення?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100