RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ЄСВ. Порядок застосування штрафів?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/04/18 12:03  ЧувакОтправить письмо   Дерево
Не можу розібратись с порядком застосування штрафів та пені за несвоєчасну сплату ЄСВ.
Порядок оформлення штрафів нібито прописаний в Інструкції N 449 від 20.04.2015, але в інструкції є розділ VI. Порядок стягнення заборгованості з платників та розділ VII. Фінансові санкції.
Згідно 6 розділу до платників, які не виконали визначені Законом обов'язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску, застосовуються заходи впливу та стягнення і оформлюються у вигляді ВИМОГИ (дод. 6 інструкції).
Але згідно 7 розділу за порушення норм законодавства про єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до платників, на яких згідно із Законом покладено обов'язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок, застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня) відповідно до Закону і офорлюється у вигляді РІШЕННЯ (додатки 10-18).
Я не можу зрозуміти, що спочатку ВИМОГА чи РІШЕННЯ?!
Логічно, що спочатку Вимога, а потім Рішення, бо, наприклад, форма рішення не містить реквізиту "сума несплати/несвоєчасної сплати".
Але з інструкції незрозуміло..
Питання важливе, оскільки прийшло Рішення без Вимоги. Відповідно не зрозуміло з яких сум нараховані штрафи, пеня. Ну і, звісно, порушення процедури нарахування є додатковою підставою для оскарження.
Чи стикався хтось с подібною ситуацією?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100