RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Емісія акцій


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/04/18 13:46  Mark-DonОтправить письмо > corvin555    9/04/18 13:12Дерево
Так, особа яка придбала акції на першому етапі, також має право придбати акції на другому етапі.

По поводу того, что "хто перший прийшов, та написав заяву на залишок, той и отримав залишок", нормативные акты ничего не говорят.
Поэтому все нужно подробно прописать в решении о выпуске акций.

9/04/18 13:12  corvin555Отправить письмо > Shadi    5/04/18 16:39Дерево
Так, це зрозуміло, що укладаються договори, стосовно акції, які не були придбані під час першого етапу, частково не зрозуміло, чи має право особа яка придбала акції на першому етапі, також придбати акції на другому етапі?
Чи правильно я розумію, що на другому етапі, припустимо, хто перший прийшов, та написав заяву на залишок, той и отримав залишок?

5/04/18 16:42  ShadiОтправить письмо > corvin555    5/04/18 16:02Дерево
Питання 2.
Вони не зможуть зарахувати акції допемісії без укладання договору з ДУ. Тому треба укласти договір.

5/04/18 16:39  ShadiОтправить письмо > corvin555    5/04/18 16:02Дерево
Ні. На 2-му етапі укладаються договори щодо акцій, які не були придбані на 1-му етапі.

5/04/18 16:02  corvin555Отправить письмо   Дерево
Відповідно до Рішення № 822
4. Збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства або приватного акціонерного товариства шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості здійснюється за такими етапами:
...
19) укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій, яке здійснюється у два етапи.
1-й етап: протягом установленого в рішенні про розміщення акцій та проспекті емісії акцій строку з акціонером укладається договір купівлі-продажу акцій, щодо яких акціонером була надана заява про придбання та перераховані відповідні кошти, відповідно до умов приватного розміщення акцій.
2-й етап: після завершення першого етапу здійснюється укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій, щодо яких не укладено договори на першому етапі, серед осіб, які відповідно до рішення про розміщення акцій є учасниками такого розміщення.
Чи правильно я розумію, що під час другого етапу, укладаються договори з першими власниками, які не укладали договір на першому етапі, але є серед осіб які є учасниками такого розміщення? Чи означає це, що якщо перший власник, на першому етапі уклав договір на придбання пропорційно належному пакету акції, акції додаткової емісії, то він не має можливості докупити ще, під час другого етапу? Чи я помиляюсь?

Питання 2: Якщо серед акціонерів, є особи які не уклали напряму договір з ДУ, під час додаткової емісії повинні вони укласти такі договори, щоб мати можливість придбати акції додаткового випуску?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100