RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позапланова перевірка ДАБІ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/04/18 20:40  Mihail8211Отправить письмо   Дерево
Доброго вечора. Шановні колеги! Необхідна ваша професійна порада.

До замовника будівництва та генерального підрядника прийшов інспектор ДАБІ з позаплановою перевіркою.
Підставою для проведення позапланової перевірки, стала скарга фізичної особи на нібито порушення замовником та генпідрядником містобудівного законодавства.
Дійсно, відповідно до п. 7 Постанови КМУ від 23.05.2011 року № 553, передбачено проведення позапланової перевірки за зверненнями фізичних та юридичних осіб про порушення суб'єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. Однак в зазначеному пункті не вказані межі такої перевірки. Тобто, чи повинен перевірятись весь об'єкт в цілому, чи тільки в межах відповідної скарги.

Відкриваємо ЗУ "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності"
Частина 2 ст. 2 цього закону нам каже на які відносини не поширюється дія цього закону. Державна архітектурно-будівельна інспекція не зазначена, значить поширюється.

Дивимось частину 4 ст. 2 цього ж закону де зазначено, що заходи контролю здійснюються органами ... державного архітектурно-будівельного контролю (нагляду)... у встановленому цим законом порядку з урахуванням особливостей, визначених законами у відповідних сферах та міжнародними договорами.

В ЗУ "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", є чудова ст. 6 - Позапланові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю).
В п. 1 ст. 6 зазначено, що під час проведення позапланового заходу з'ясовуються лише ті питання, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу, з обов'язковим зазначенням цих питань у посвідченні.

Питання: чи можливо застосувати п.1 ст. 6 ЗУ "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" при позаплановій перевірці інспектора ДАБІ, який має намір перевірити об'єкт будівництва в цілому на додержання норм містобудівного законодавства, чи тільки в межах відповідної скарги фізичної особи.

Якщо у когось була судова практика з цього приводу, буду дуже вдячний якщо надасте номер судового рішення.

Заздалегідь вдячний за поради.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100