RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи повинен представник органів держвлади згідно нового КАС України бути адвокатом?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/04/18 08:56  Marlboro! > Den.Z    10/04/18 00:07Дерево
Перехідними положеннями до Конституції адвокатську монополію для органів влади відстрочено.

10/04/18 00:07  Den.ZОтправить письмо   Дерево
Вітаю!
Ось спало на думку.
А чи повинен представник органів держ. влади згідно нового КАС України бути адвокатом? Які думки?

Бо... Якщо погортати КАСУ, то:
Стаття 57. Особи, які можуть бути представниками – 1. Представником у суді може бути адвокат або законний представник.
Оскільки згідно Ст. 56. Законні представники – лише ті, хто батьки, тощо…
Таким чином – хто має бути представником органу влади?

Отже не тільки довіреність у представника має бути, а й документи, що підтверджують повноваження, як АДВОКАТА...

Повноваження адвоката як представника підтверджуються довіреністю або ордером, виданим відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», при чому відповідність копій таких документів оригіналу може бути засвідчена підписом судді. Водночас доказом того, що адвокат має право на заняття адвокатською діяльністю, є свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю та/або Витяг із реєстру адвокатів.

Чи є якість думки в когось ще?
Дякую!
Христос Воскрес! :)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100