RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ЦПК. Посилання на норми права не приймаються, якщо вони не були надані у підготовчому провадженні?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/04/18 08:59  Marlboro! > антибанк    10/04/18 05:45Дерево
Ні, розумієте не вірно.
Посилатись на норми права можна на будь-якому етапі. А можна і взагалі не посилатись - це не є підставою для відмови у задоволенні позову. Власне кажучи тільки суд вирішує які норми підлягають застосуванню до конкретного позову. Навіть якщо сторона посилається на одні норми, то суд може застосувати інші (в т.ч. задовольнити позов з іншими, аніж на які посилався позивач).

Це не стосується такого посилання на норми права, яке по суті тягне за собою зміну підстав позову.

10/04/18 07:00  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > антибанк    10/04/18 05:45Дерево
По "новому" ЦПК розгляд справи по суті - це взагалі проформа. З іншого боку, в чому проблема? Якщо позовні вимоги сформульовані правильно, і явної правової колізії не містять - то суд сам застосує відповідну норму права.

10/04/18 05:45  антибанк   Дерево
Друзі, цікавить історія з заявами по суті (позовна заява, відзив, відповідь на відзив, заперечення)в 174 ЦПК.

Чи вірно я розумію, що якщо сторона справи не вказала свої пояснення, щодо застосування чи не застосування тих чи інших норм права по предмету справи(в якості обгрунтування своєї позиції) у заявах по суті які подаються у підготовчому проваджені то при розгляді справи по суті вже ці пояснення не приймаються!

Ось так виглядає ст 174
Стаття 174. Види та зміст заяв по суті справи
1. При розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору ВИКЛЮЧНО У ЗАЯВАХ ПО СУТІ СПРАВИ, визначених цим Кодексом

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100