RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Постачальник послуг проміжного характеру погрожує заблокувати сайт

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

11/04/18 18:54  AMОтправить письмо > ЧП2018    11/04/18 18:43Дерево
Выполняйте требования хостинг-провайдера либо судитесь, если считаете, что нет нарушения интеллектуально собственности.
Если же нарушение интеллектуальной собственности имеется, то хостинг-провайдер действует в своем праве и, даже, более - он обязан так действовать

11/04/18 18:43  ЧП2018 > AM    11/04/18 18:41Дерево
нет. но законы одинаковы для всех. тот факт, что я не юрист, не значит, что я не могу читать и понимать написанное.

11/04/18 18:41  AMОтправить письмо > ЧП2018    11/04/18 18:36Дерево
Вы юрист?

11/04/18 18:36  ЧП2018 > AM    11/04/18 10:31Дерево
приведенные вами ссылки не дают ответа на первый вопрос.
относительно второго вопроса, то ближе всего "вдається до швидких дій з метою усунення можливості доступу чи припинення доступу до інформації".
Однако это не дает права блокировки всего сайта.

11/04/18 10:31  AMОтправить письмо > ЧП2018    11/04/18 10:17Дерево
Стаття 17. Відповідальність учасників відносин у сфері електронної комерції
...
4. Постачальник послуг проміжного характеру несе відповідальність за зміст переданої та отриманої інформації та за шкоду, завдану внаслідок використання результатів таких послуг, за умови відсутності в його діях будь-якої з обставин, що звільняють його від відповідальності, встановлених статтею 9 цього Закону.

Стаття 9. Правовий статус постачальника послуг проміжного характеру у сфері електронної комерції
...
(абзац третій частини четвертої статті 9)
Постачальник послуг проміжного характеру в інформаційній сфері, що надає послуги постійного зберігання інформації на запит одержувача послуг хостингу, не несе відповідальності за зміст переданої чи отриманої інформації, яка зберігається на запит отримувача послуг, та за шкоду, завдану внаслідок використання результатів таких послуг, за умови що у нього відсутні відомості про незаконну діяльність або факти чи обставини, які вказують на те, що діяльність має ознаки незаконної, або стосовно вимог про відшкодування збитків від такої незаконної діяльності, та постачальник після отримання таких відомостей вдається до швидких дій з метою усунення можливості доступу чи припинення доступу до інформації, у тому числі відповідно до вимог законодавства про авторське право і суміжні права.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/04/18 10:17  ЧП2018 > AM    11/04/18 07:08Дерево
1. согласно Закона
послуга проміжного характеру в інформаційній сфері - послуга з передачі та/або зберігання інформації та присвоєння мережевих ідентифікаторів.
ст. 6. Постачальниками послуг проміжного характеру в інформаційній сфері є оператори (провайдери) телекомунікацій, оператори послуг платіжної інфраструктури, реєстратори (адміністратори), що присвоюють мережеві ідентифікатори, та інші суб’єкти, що забезпечують передачу та зберігання інформації з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем.

В моем понимании (я далек от IT), это предоставление хостинга, предоставление услуг интернет связи.
Какие из этих услуг предоставляет пром.юа?
2. касательно блокировки сайта.Где законом предусмотрено такое право?

11/04/18 07:08  AMОтправить письмо > ЧП2018    11/04/18 05:18Дерево

11/04/18 06:24  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ЧП2018    11/04/18 05:18Дерево
не надо разносить по разным темам аспекты одной проблемы

11/04/18 05:18  ЧП2018   Дерево
Доброго дня.маю свій сайт на прталі пром юа
від адмінісрації портлу пийшло попередження, що мій сайт буде заблковано якщо я не видалю позиції з товаром, що порушують права інт.власності (питання інтелект.власності висвітлю в окремій темі).
При цьому адміністрація посилається на ЗУ "Про електронну комерцію", вважаючи, що пром є постачальником послуг проміжного характеру, а заакон надає такому постачальнику право на блокування сайту.
ПИТАННЯ
1. чи є пром юа (офіційно називаються ТОВ УА пом, здається) - постачальником послуг проміжного харакеру ?
2. Чи має право блокувати сайт, який розміщений на його платформі(доменне імя зареєстроване на мене)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100